Steam bakiyesi nasıl paraya çevrilir?

SekiroSDT

Centipat
Daha fazla  
Kullanmadığım 70 TL bakiye var. Bunu nasıl paraya çevirebilirim? Mesela %50 indirimli oyun satışı nerede yapabilirim? Baktım ama hiçbir yerde yok. Skin alıp satacaktım ama onun için de bayağı süre lazım. 25'inde oyunun indirimi bitiyor. Satabileceğim yer hakkında bilgisi olan var mı?

Burada yapabilirsin. Itemsatis da kullanabilirsin. Ama herkes maksimum %30 indirim ile satıyor, aklında bulundur.

Burada yapabilirsin. İtemsatış da kullanabilirsin. Ama herkes maksimum %30 indirim ile satıyor, aklında bulundur.

Burada satıcaktım ama yıl sınırımı ne varmış sanırsam tam bilgim yok o konuda %30'da pek önemli değil zaten CoD almak için kullanacağım indirim çok kısıtlı olduğu için itemsatıştada yetkiliye sordum yasak dedi kaldırılıyor dedi o yüzden satamadım orada da.

Skin al baynogame de sat ya da sitelere %30-25 indirimli oyun satabilirsiniz skin daha mantıklı ama indirimli oyun almak 70 TL'den hesaplasak 25 indirimli olsa kafadan 18 TL gidiyor üstüne site komisyon alıyor 45TL'ye kadar düşer skin de biraz daha iyi fiyattan para çekebilirsiniz.

Skin al baynogame de sat ya da sitelere %30-25 indirimli oyun satabilirsiniz skin daha mantıklı ama indirimli oyun almak 70 TL'den hesaplasak 25 indirimli olsa kafadan 18 TL gidiyor üstüne site komisyon alıyor 45TL'ye kadar düşer skin de biraz daha iyi fiyattan para çekebilirsiniz.

İsterseniz yazdığımı iyice okuyun.

Steam indirim başlattığında burada alıcı olarak konu açan kişiler oluyor. Onların konularına denk gelirsen satabilirsin.

ByNoGame üzerinden çekebiliyorsun ancak komisyon farkı var o yüzden meblağ çok büyük bir para değilse çekmiyorum ben oyun alıyorum daha mantıklı.

Geri
Yukarı