Çözüldü Steam bakiyesini karta aktarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

minimesi100

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende 300 TL Steam bakiyesi var ve karta aktarmak için Facebook gruplarına attım 30 40TL ucuza oyun vereceğim diye ama gelenler hep önce oyun sonra para dediler bu kişiler dolandırıcımı yoksa bu iş böyle mi oluyor bir de başka nerede bu şekilde gruplara yazabilirim öneri verir misiniz?

Çözüm
Önce para atılır sonra oyun gönderirsiniz.

Para almadan oyun atmayın hocam.

Alışveriş yaparken ürün geldikten sonra mı ücret ödüyoruz? (Havuz sistemi var o başka güvenlik olayı)
Merhaba arkadaşlar, bende 300 TL Steam bakiyesi var ve karta aktarmak için Facebook gruplarına attım 30 40TL ucuza oyun vereceğim diye ama gelenler hep önce oyun sonra para dediler bu kişiler dolandırıcımı yoksa bu iş böyle mi oluyor bir de başka nerede bu şekilde gruplara yazabilirim öneri verir misiniz?

Forumda 2. el kısmında satabilirsiniz.
İlk para sonra oyun.

Burada satış kısmına koyabilirsin ama 500 mesaja ulaşman gerek.

Tamam ama bu işlerde ilk para sonra oyunmu yoksa önce oyun sonra paramı olur.

Önceden CS skinimi para ile satarken bu şekilde dolandırılmıştım ondan güvenemiyorum pek de.

Önce para atılır sonra oyun gönderirsiniz.

Para almadan oyun atmayın hocam.

Alışveriş yaparken ürün geldikten sonra mı ücret ödüyoruz? (havuz sistemi var o başka güvenlik olayı)

Tamamdır teşekkürler peki hangi sitelerde böyle satış yapabilirim Technopat'te 500 mesajım yok çünkü.

Geri
Yukarı