Steam bakiyesini katlama

30'a koyacağım ya elim gitmiyor 28'e. Daha dün gece 35 TL idi şaka gibi ya.
Hocam 30 da olur koyun siz dursun öyle satılmazsa düşürsünüz tokyo bazen çok hızlı değer kazanıyor bazende çok hızlı kaybediyor yükseleceğini düşünüyorum 11 liraya kadar düşen puzzle pokerin değeri düzelmeye başladı mesela.

Hocam 30 da olur koyun siz dursun öyle satılmazsa düşürsünüz tokyo bazen çok hızlı değer kazanıyor bazende çok hızlı kaybediyor yükseleceğini düşünüyorum 11 liraya kadar düşen puzzle pokerin değeri düzelmeye başladı mesela.

Puzzle'ı 23 TL'ye koydum. Ya banım dün kalkmış olsa dün satsam 15 TL falan karda olacaktım. Bir gecede Tokyo'nun fiyatı Neredeyse 8 TL düşmüş, Puzzle'nın da 6 TL falan, inanılır gibi değil.

Puzzle'ı 23 TL'ye koydum. Ya banım dün kalkmış olsa dün satsam 15 TL falan karda olacaktım. Bir gecede Tokyo'nun fiyatı Neredeyse 8 TL düşmüş, Puzzle'nın da 6 TL falan, inanılır gibi değil.
Hocam bekletmekte fayda var fiyatları yükselir tahminim.Siz istediğiniz fiyata koyun beklesin.

Hocam bu kartlar toplu halde almanın bir yolu yokum?
1 Tanesini alıp rozetlere girip kalan kartları pazardan satın alın yaparsanız olur.
Ve bu konudaki kartlarımı satın alıcaksınız?Hocam burdakini alıcaksınız almayın piyasası yok burdakilerin @Baran30 Benim rehberdekileri yapabilirsiniz piyasası var onların.

Yeni konular

Geri
Yukarı