Steam bakiyesini nakite çevirme

awelmisin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, az önce CS:GO kapsülünden bir sticker çıkardım ve değeri 600₺. Ben bunu nakit paraya çevirmek istiyorum. %10-20 arası komisyon kafi. Bunu en komisyonsuz bir şekilde nasıl çevirebilirim?

1618264021226.png

Herhangi bir oyun alın daha sonrasında iade kısmına gelin karta iade seçeneğini işaretleyin direk çekmek diye bir şey yok maalesef.

Herhangi bir oyun alın daha sonrasında iade kısmına gelin karta iade seçeneğini işaretleyin direk çekmek diye bir şey yok maalesef.
direkt çekmek diye bir şey olmadığının farkındayım, ayrıca dediğiniz yöntem işe yaramıyordur muhtemelen çünkü sadece karttan aldıysanız karta iade yapıyor diye biliyorum steam.

Direkt çekmek diye bir şey olmadığının farkındayım, ayrıca dediğiniz yöntem işe yaramıyordur muhtemelen çünkü sadece karttan aldıysanız karta iade yapıyor diye biliyorum Steam.

1 sene önce denemiştik olmuştu şimdi kaldırdılar mı sanmıyorum ama öyle bir şey yok yani istediğin karta iade yapabiliyorsun kart ekledikten sonra. En azından ben öyle biliyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı