Steam bakiyesini nakite çevirmek

Paranızın 5 10 lira yukarısına tek bir oyun seçin. Kartı seçerek onu alın, sonra iade hakkınızı kullanarak iadeyi karta isteyin. Bir haftaya kartınıza iade edilir paranız. Şunu belirteyim, iade sistemini suistimal ettiğiniz tespit edilirse iade hakkınız elinizden alınabilir.

Son düzenleme:
Paranızın 5 10 lira yukarısına tek bir oyun seçin. Kartı seçerek onu alın, sonra iade hakkınızı kullanarak iadeyi karta isteyin. Bir haftaya kartınıza iade edilir paranız. Şunu belirteyim, iade sistemini suistimal ettiğiniz tespit edilirse iade hakkınız elinizden alınabilir.

Karta iade yapabilmesi için oyunu kart ile almış olması gerekiyor. Üçüncü parti sitelerden ya da oyun satışı ile yapabilir ancak.

@221510 ben 100 TL'lik bir oyunu 40 TL cüzdanımdaki parayla 60 lirasını da kartla almıştım. Parayı karta iade etmişlerdi. Birazını kartla ödemesi sorun oluşturmuyor. Orada iadeyi karta mı yoksa cüzdana mı istersiniz diye soruyor zaten.

@221510 ben 100 TL'lik bir oyunu 40 TL cüzdanımdaki parayla 60 lirasını da kartla almıştım. Parayı karta iade etmişlerdi. Birazını kartla ödemesi sorun oluşturmuyor.

Ben de hesabımdaki daha önceden satılan eşyalardan gelen bakiyenin üstüne kartımdan ödeme yaparak satın aldığım oyunu iade ettiğimde yalnızca kartımdan çekilen kısım iade edildi. Sizin hesabınızda bulunan bakiye de direkt Steam üzerinden kart ile alınmışsa o iade edilmiş olabilir.

Sadece karttan aldığı bakiye iade ediliyor. Örnek veriyorum 100 TL'yi wallet üzerinden 20 TL'yi karttan çektiysen 20'yi karta 100'ü geri wallet'a iade yapıyor.

Steam hesabınızı satın direkt.
knk hesabımı satmaya kalksam çok pahalıya kaçar
diğerlerinin dediği gibi kartınızdan çekilen para kartınıza iade ediliyor bakiyeniz gene steamda kalıyor
Forum üzerinden indirimle oyun satabilirsiniz.
nasıl bi başlık açmam gerekiyor bi bilginiz varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı