Steam Bannerlord güncellemesi %100'de takılı kalıyor

benkeldegilim

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden yaklaşık 26 saat oynadığım m&b: Bannerlord geçtiğimiz günlerde e1.1.0 betasını indirmeye açtı. Ben de yenilikleri merak ettiğimden Beta'ya katılarak oyuna yaklaşık 2.5 GB olan e1.1.0 betasını kurdum. Ardından oyun sürekli crash verdiği ve arayüzde takılmalar olduğu için Beta'dan ayrılmak suretiyle eski sürüme geçiş yaptım. Tekrar 2.5 GB boyutunda bir indirme yaptım. Tam indirme bitti oyuna gireyim derken, indirme %100'de takılı kalıp aşağıdaki görsellerde gördüğünüz "eksik dosya ayrıcalıkları" hatasını verdi. İndirmeye devam et dediğimde 1-2 saniye içinde indirme durup tekrar aynı hatayı veriyor. Oynaya bastığımda ise indirildikten sonra oynanabilir olacaktır kutucuğu çıkıp hemen akabinde Steam çöküyor.
Oyunun dosyalarını doğrulayarak çözmeyi denedim ancak normal şartlarda 5 dakikadan uzun sürmeyen oyunun dosyalarını doğrulama işlemi 5 saat gözüktüğü için ve uzunca bir süre %0'da takıldığı için bunu yapamadım.
İnternetteki çözümlerden herhangi birini yapamadım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, oyuna bir an önce kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    168,6 KB · Görüntüleme: 78
  • 2.PNG
    2.PNG
    15,1 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ayarlarından indirme önbelleğini temizlemeyi dener misiniz? Belki çözülebilir.

Screenshot_3.png

Steam ayarlarından indirme önbelleğini temizlemeyi dener misiniz? Belki çözülebilir.

Eki Görüntüle 535242

Hemen deniyorum.
Edit: Maalesef hatayı çözmedi.
Steam üzerinden yaklaşık 26 saat oynadığım M&B: Bannerlord geçtiğimiz günlerde e1.1.0 betasını indirmeye açtı. Ben de yenilikleri merak ettiğimden beta'ya katılarak oyuna yaklaşık 2.5 GB olan e1.1.0 betasını kurdum. Ardından oyun sürekli crash verdiği ve arayüzde takılmalar olduğu için beta'dan ayrılmak suretiyle eski sürüme geçiş yaptım. Tekrar 2.5 GB boyutunda bir indirme yaptım. Tam indirme bitti oyuna gireyim derken, indirme %100'de takılı kalıp aşşağıdaki görsellerde gördüğünüz ''eksik dosya ayrıcalıkları'' hatasını verdi. İndirmeye devam et dediğimde 1-2 saniye içinde indirme durup tekrar aynı hatayı veriyor. Oynaya bastığımda ise indirildikten sonra oynanabilir olacaktır kutucuğu çıkıp hemen akabinde Steam çöküyor.
Oyunun dosyalarını doğrulayarak çözmeyi denedim ancak normal şartlarda 5 dakikadan uzun sürmeyen oyunun dosyalarını doğrulama işlemi 5 saat gözüktüğü için ve uzunca bir süre %0'da takıldığı için bunu yapamadım.
İnternetteki çözümlerden herhangi birini yapamadım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, oyuna bir an önce kaldığım yerden devam etmek istiyorum.
Hatayı çözdüm. İkinci görselde ''eksik dosya ayrıcalıkları'' yazan yerin üzerine imleci getirdiğimde konumu ve adı çıkan dosyayı sildim, indirme tuşuna bastım ve o dosyayı indirdi. Bu dosya bende FairyTale.Library.dll idi. Sizde başka bir dosya olabilir.
Kısacası bozuk olan dosyayı silip indirmeyi devam ettireceksiniz. Birkaç saniye içinde sorun çözülüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı