Steam Bedava Hareketli Profil Çerçeve/Arka Plan/ Avatar

Bir bilgim yok açıkçası, oyundan oyuna yayından yayına değişen bir şey olsa gerek bu. Geliştirici oyununu yayınlarken bazı yayınlarda böyle droplar olabiliyor sanırım, bir nevi Twitch'teki droplar gibi.
Twichdeki droplar gibi mi? üzgünüm Twich hakkında tek bildiğim şey yayın yapıldığı bir de elraen.Bu konuyu biraz daha açar mısın?

Wow böyle bir şeymi var? peki steam için bunu yapan yayıncılar varmı? nasıl düşürebilirim bu eşyaları?
Yardımcı olmayı çok isterdim fakat benim de bir bilgim yok maalesef. Öğrenirseniz bana da haber verin :)

Eşyalar yayını belirli süre izleyince düşüyor diye biliyorum, Twitch'de böyle çünkü. Bu konudaki ödülleri almak için de sadece izlemiştik. Bu yayınları nereden bulacağımızı bilmiyorum, biraz şans işi galiba o tarz yayına denk gelmek.

Yardımcı olmayı çok isterdim fakat benim de bir bilgim yok maalesef. Öğrenirseniz bana da haber verin :)

Eşyalar yayını belirli süre izleyince düşüyor diye biliyorum, Twitch'de böyle çünkü. Bu konudaki ödülleri almak için de sadece izlemiştik. Bu yayınları nereden bulacağımızı bilmiyorum, biraz şans işi galiba o tarz yayına denk gelmek.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı