Çözüldü Steam beyaz ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

veecux

Hectopat
Arkadaşlar 3-4 kere silip yükledim, ekran kartım güncel, yönetici çalıştırdım hiçbiri sorunu çözmedi. Yok mudur çözümünü bilen?

Ekran Görüntüsü (9).png

Çözüm
Malwarebytes'le bilgisayarını tara virüs falan olabilir eğer ki olmazsa CMD'yi yönetici olarak çalıştır SFC / scannow yazıp %100 olunca PC'yi kapayıp yeniden aç hagene olmadıysa Steam'ın uygulamasına sağ tıkla uyumluluğa gir uyumluluk şeyini bilgisayarın W8 veya üstüyse Windows 8 yap ha yine olmadıysa YouTube'dan araştırabilirsin.
Steam hangi sürücüye kurulu? Bazen varsayilan sürücüye kurulu olmadigi zaman bu tür sorunlar meydana gelebiliyor. Ayrica Steam'i kaldirip tekrar kurma sansiniz var mi? Varsa deneyebilirsiniz.
Kanka zaten sadece bugün 2 kere kurdum varsayılan sürücüde de diğer sürücüde de sıkıntı çıkıyor. Geniş ekranda sıkıntı yok ama bu şekilde beyaz oluyor. Yok mu aklında başka bir şey?

Malwarebytes'le bilgisayarını tara virüs falan olabilir eğer ki olmazsa CMD'yi yönetici olarak çalıştır SFC / scannow yazıp %100 olunca PC'yi kapayıp yeniden aç hagene olmadıysa Steam'ın uygulamasına sağ tıkla uyumluluğa gir uyumluluk şeyini bilgisayarın W8 veya üstüyse Windows 8 yap ha yine olmadıysa YouTube'dan araştırabilirsin.

Çözüm
@veecux

Gecici olarak Windows Defender ve kullaniyorsaniz antivirüs yazilimini kapatip deneyebilir misiniz? Olmazsa Steam ayarlarindan tarayici cerezlerini silin. Bu da olmazsa Steam ayarlarindan arayüz sekmesine gidip DirectWrite (yazi tipi yumusatma) secenegini devre disi birakin. Türkce olarak tam cevirisini bilmiyorum maalesef.

Sağ olun dostlar Malwarebytes'tan taradım 3 tehdit buldu yeniden başlattım yönetici çalıştırdım şu an sıkıntı yok. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytes'le bilgisayarını tara virüs falan olabilir. Eğer ki olmazsa, CMD'yi yönetici olarak çalıştır, SFC / scannow yazıp %100 olunca PC'yi kapayıp yeniden aç. Ha gene olmadıysa Steam'ın uygulamasına sağ tıkla uyumluluğa gir uyumluluk şeyini bilgisayarın W8 veya üstüyse Windows 8 yap. Yine olmadıysa YouTube'dan araştırabilirsin.
Aynı sorunu bugün yaşadım. SFC/scannow ile düzeldi. Teşekkür etmek için yazdım 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı