Çözüldü Steam Beyond Two Souls Game crash hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar Steam'den Beyond Two Souls aldım ve oyunu açınca crash hatası veriyor. Nasıl çözeceğim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun ekran kartı sürücüsü kaynaklı gibi:

VEN_10DE&DEV_0622&SUBSYS_00000000&REV_AA

NVIDIA GeForce 9600 GT

Kod:
20045    3:18:04.4639913 PM    BeyondTwoSouls_Steam.exe    5812    CloseFile    C:\Windows\System32\opengl32.dll    SUCCESS      
20046    3:18:04.4666624 PM    BeyondTwoSouls_Steam.exe    5812    Thread Exit        SUCCESS    Thread ID: 5824, User Time: 0.0000000, Kernel Time: 0.0000000

Kartınız artık güncelleme almadığı için oyun açılmıyor.

Sürücü 2016'dan kalma: 21.21.13.4201

Oyun en az DirectX: Sürüm 11 gerektirmekte. Kartınız ise DirectX 10 destekli.
Merhaba, öncelikle size bu hatada yardımcı olunabilmesi için Process Monitor raporu paylaşmanız gerekmekte. Process Monitor, Windows için gelişmiş bir gerçek zamanlı sistem izleme aracıdır ve hata nedenleriyle alakalı bilgileri bu rapor barındırmaktadır.

Process Monitor raporunu nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehber linkine tıklayabilir ve dosyayı güvenilir bir dosya yükleme servisine (Google Drive, Yandex.Disk vb.) yükleyip indirme bağlantısını konunuzda paylaşabilirsiniz.

Windows 7 kaynaklı muhtemelen ama rapor alın:

Windows 7 oyunlar için kötü bir işletim sistemi.

Mecbur, diğer işletim sistemlerinde oynayamıyorum.

Process Monitor açılmıyor driver hatası veriyor.

Aldığınız hata nedir? Hiçbir detay vermiyorsunuz. Ekran alıntısını paylaşırsanız belki yardımcı olabiliriz.

asdfasdf.PNG

Buyurun.

Oyun hata veriyor, hata yok. Process Monitor hata veriyor, hata yok. Bu şekilde çözmemiz zor.

Process Monitör'ü birazdan paylaşacağım 1 dk.

Evet deyip oluşacak dmp ya da tmp uzantılı dump dosyasını bizimle paylaşmalısınız. Olay Görüntüleyicisi üzerinde muhtemelen dump dosyasının dosya yolu yer alıyordur.

Ek olarak oyunun dosya yolunda da saklanıyor olabilir.

Siz yine de en iyisi Process Monitor raporunu rehberimize göre paylaşın ona göre müsait olan biri -ben ya da Recep abi- inceler. Kolay gelsin. :)

Zaten Windows 7 desteğimiz forumda yok diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı