Steam bilinmeyen kullanıcıdan mesaj gelmesi

Yer
İstanbul/Ataşehir
CS:GO oynarken unknown (bilinmeyen) birisi size mesaj göndermek istiyor falan yazdı. Ben de oradaki seçeneklerden engelleyi seçtim. Bu nedir, tehlikeli bir durum söz konusu mudur? Yoksa değil midir? Belki de CS:GO oynarken oyun içinden biri yazdı veya kasa açma sitesi rekla mıydı? Bilemedim, o yüzden sormak istedim.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
CS:GO oynarken unknown isimli birisi size mesaj göndermek istiyor falan yazdı. Ben de oradaki seçeneklerden engelleyi seçtim. Bu nedir, tehlikeli bir durum söz konusu mudur? Yoksa değil midir? Belki de CS:GO oynarken oyun içinden biri yazdı veya kasa açma sitesi rekla mıydı? Bilemedim, o yüzden sormak istedim.

Teşekkürler.

Bana da geliyor. Ya da +18 resim koyuyorlar dikkat çeksin diye hepsi dolandırıcılık ya da sitelerine bir şekilde çekmek için link falan atıyorlar.

CS:GO oynarken unknown isimli birisi size mesaj göndermek istiyor falan yazdı. Ben de oradaki seçeneklerden engelleyi seçtim. Bu nedir, tehlikeli bir durum söz konusu mudur? Yoksa değil midir? Belki de CS:GO oynarken oyun içinden biri yazdı veya kasa açma sitesi reklamıydı? Bilemedim, o yüzden sormak istedim.

Teşekkürler.
İsmini Unknown yapmış olması muhtemel. Dolandırıcıydı muhtemelen.

CS:GO oynarken unknown isimli birisi size mesaj göndermek istiyor falan yazdı. Ben de oradaki seçeneklerden engelleyi seçtim. Bu nedir, tehlikeli bir durum söz konusu mudur? Yoksa değil midir? Belki de CS:GO oynarken oyun içinden biri yazdı veya kasa açma sitesi rekla mıydı? Bilemedim, o yüzden sormak istedim.

Teşekkürler.

Eğer bir link gönderirse tıklama hesabın çalınır onlar toplanıyor bir sürü kişi milletin Steam hesabına erişiyor linke tıklarsan.

Geri
Yukarı