Steam - BoaCompra Ödeme Sorunu

humaku

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den aldığım ürünlerin ininal master card ile odemesini yaparken islem basarisiz uyarısı alıyorum. Sanırım bugün birçok kişi aynı hatayı aldı / alıyor. Islemi iptal edip alışverişi 3 kere tekrarladım ama hala hata mesajı alıyorum. BoaCompra ile ilgili bir sorun mu var acaba ? Sorun giderilene kadar black friday indirimleri biter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla uzun zaman sonra oyun alayım dedim sizin gibi bende aynı hatayı aldım. Sorun giderilene kadar büyük ihtimalle indirimler bitecek.

BoaCompra yerine normal Master Cart seçeneğinden ödeseniz? Ben tüm oyun veya cüzdan kodu satın alımında öyle yapıyorum ve hiç sorun çıkmadı. Ne de olsa İninal bir MasterCard.

BoaCompra yerine normal Master Cart seçeneğinden ödeseniz? Ben tüm oyun veya cüzdan kodu satın alımında öyle yapıyorum ve hiç sorun çıkmadı. Ne de olsa İninal bir MasterCard.
Boacompra sanırım Brezilya menşei olan bir şirket. Şahsen pek güvenemedim. Bende sizin gibi Mastercard seçeneğiyle yapacağım alışverişimi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı