Steam, BoaCompra'dan Para İadesi Ne Zaman Gelir?

SosyoBoy

Hectopat
Daha fazla  
Ödeme yöntemi ile Steam üzerinden 330 TL'lik bir ödeme yaptım. Param İNİNAL kartımdan çekilmiş ama oyunlarım gelmedi, satın alımlara baktım başarısız diyor. Açıklamada BoaCompra işlemlerini tamamladığında iade verecek gibi bir şey yazıyor. Ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin, çok büyük bir miktar...
Ekran Görüntüsü (11).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir kurnazlık veya hata yapmamışsanız mağdur olmazsınız merak etmeyin. 50 kadar alışverişim oldu İninal ile. Mağdur olmadım. Sizde olmazsınız büyük ihtimalle. Steam Desteğe yazarsanız onlar sizin için gerekli aksiyonları başlatırlar.

Benim başıma da aynısı gelmişti fakat uzun süre beklememiştim diye hatırlıyorum. Bir kaç saat demek geliyor içimden ama bir kaç gün sürebilir diyorum. Tam olarak hatırlamadığım için net bir şey söyleyemiyorum kusura bakmayın.

Steam Support'a yazarsanız en güzel cevabı alırsınız.

Geri iade süresi bir günü geçmeyecektir. Tahminen 2-3 saat içinde geri ödeme yapılacaktır.

Aynı sorun bende olmuştu. Garantiden çektiğim halde bu şekilde bir sorun oldu ve ödeme kabul edilmedi. Steam veya Boacompra zaten parayı almamış, bankaya giderek bloke ile iade edilen ücreti geri almıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı