Steam Cadılar Bayramı İndirimi için 200 TL oyun önerileri

Arma 3'te solo bir şekilde mapte savaşabilme imkanımız var mı insanlarla? Squad almıştım fakat aşırı zaman isteyen bir oyun. İade ettim. Arma3 girip 1-2 saat savaşıp keyifli bir şekilde çıkabileceğim bir oyun mu?

Arma 3'te solo bir şekilde mapte savaşabilme imkanımız var mı insanlarla? Squad almıştım fakat aşırı zaman isteyen bir oyun. İade ettim. Arma 3 girip 1-2 saat savaşıp keyifli bir şekilde çıkabileceğim bir oyun mu?

Single Player var diye biliyorum ama siz bir bakın çünkü çok az oynadım.

Bence oyun daha yeni olduğu için beklemek daha mantıklı ilkbahar ve yaz indirimlerinde 100-150 civarı bir fiyatı olacak indirimde.

Hocam oyun 2018 Ekim ayında çıktı. 2. yılını tamamlamak üzere. 2019 Aralık ayında bilgisayar için uyarlandı. 1. yılını tamamlamak üzere. Yeni bir oyun sayılacak kıvamda değil. 200₺ gibi bir rakam şu an bu oyun için gayet güzel bir fiyat. Çok oyunculu seçeneği olan bir AAA oyun için bence kaçırılmaması gerekir.

İlk defa bu kadar oyun önerdim, bütçe fazla olunca böyle oluyor. Her türden oyunlar ekledim dostum, hepsi de kaliteli oyunlardır, şimdiden hayırlı olsun.

İlk defa bu kadar oyun önerdim, bütçe fazla olunca böyle oluyor. Her türden oyunlar ekledim dostum, hepsi de kaliteli oyunlardır, şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim bütçeyi yükseltip bunları ve diğer arkadaşların önerdiklerini ve bunları alacağım.

Aralarından eleyebilirsin tabii ki, hepsini alırsan aylarca oynarsın. Bazıları çok uzun soluklu bazıları ise kısa süreli oyunlar. Ha bu arada aralarında pahalı oyunlarda var, onların indirimli fiyatı da pek az olmuyor, o yüzden seçiminizi iyi yapmanızı öneririm. Şimdiden keyifli oyunlar.

Biliyorsunuz 29 Ekim'de Cadılar Bayramı indirimi başlayacak ve burada çoğu oyun indirime girecek. Oyun tavsiyesine ihtiyacım var, 200₺ gibi bir bakiyem var. Daha da arttırabilirim, GTA 5 PUBG var. Onun dışında 10-15 oyun daha var. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Hikaye oyunlarını severim. Online oyunlardan güzel varsa 2 kişilik onlar da olabilir.

Yerinde olsam tüm paramı Cyberpunk 2077 için harcardım.

Geri
Yukarı