Steam Cadılar Bayramı İndirimine 9 saat 4 Dakika Kaldı!

Keşke isminin hakkını veren bir oyun olsaydı da Cyberpunk 2077'yiş beklerken doya doya bir Avengers oyunu oynayabilseydik. Çok yazık ettiler.
Zamanında Avengers'in oynayış videolarını yayınladığında çok fazla beklentiye girmiştim malum kısmet işleri bunlar, belki Cyberpunk da beklentilerimizi karşılamayabilir kim bilir? 🤷‍♂️
Bu indirimde ağırlıklı olarak korku temalı oyunlar indirimde olacak. Benim gibi korku-gerilim temalı oyunları sevenler için güzel indirim. :D Resident Evil 7 düşünüyorum veya Dead by Daylight da olabilir. Bakacağız. :D
Dead by Daylight çok eğlenceli, hele ki arkadaşlarla oynarsanız tadından yenmez. Güzel katiller var, ama yeni katiller DLC olarak gelse de şiddetle öneririm.
Dying Light enhanced edition almak istiyorum, şuan zaten indirimde 30 TL ama hala pahalı bana göre. :D
Pahalı olsun olmasın, alınması gereken oyun :)

Epic Games'de kuponla 20 TL'ye alınıyordu bir ara. Şu an devam ediyor mu bilmiyorum. Herhalde Steam platformunu tercih ettiğin için almadın. Kısmet değilmiş artık. :)
Yok hocam son günü gördüm onu ama alamadım. O günden beri bekliyorum tekrar öyle olmasını. Cadılar bayramında indirim yapmadı epic ve kuponların süresi bitiyor malesef 😔

Almak istediğim bir oyun yok.
2. kez Witcher 3 bitirmeye uğraşıyorum şu an. Fallout New Vegas'ım da var.

Detroit: Become Human vs. gibi oyunları da oynamadım oynamayı da düşünmüyorum. İçimde bir aksiyon isteği var. Hikaye istemiyorum. Hatta Witcher 3'ün hikaye kısmını da oynamıyorum 2.oynayışımda, daha Baron ile konuşmadım ama deli gibi yan görev yapıtım. Şu an o keçi çalan ayıyı teklerim herhalde. :D

Almak istediğim tek bir oyun var oda The Elder Scrolls Online. Uzun süredir bekliyorum. Bazıları korku temalı oyunlar indirime girer diyor. Hayal kırıklığı yaşayacak gibi hissediyorum.

Buradan ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz: Steam Sales Countdown & History

Hangi oyunların indirime düşmesini istediğinizi yazabilir misiniz? Ufak bi'sohbet edelim :) Ben şahsen indirimde olan Hentai oyunlarını falan alıp kart düşürüp satmayı planlıyorum.

Not: O oyunları oynamayacağım, yanlış anlaşılmasın :D
Hocam konuyla alakasız olacak,ama şimdiden özür dilerim.Ben durmaplay dan dying light 2 yi ön sipariş ile almıştım sizce bu oyunun sonu da dead island 2 gibi belirsiz olabilir mi çünkü bununla ilgili kulağıma bir takım söylentiler geldi...

Korku oyunlarına yer vermeyi düşünüyorum, indirime göre karar vereceğim.
Umarım %10 %20'lerle değil de %80'lerden başlarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı