Steam Cadılar Bayramı İndirimine 9 saat 4 Dakika Kaldı!

Gönül isterdi ki şu istek listedekilerin hepsi indirime girsin. (Cyberpunk hariç tabii ki :))
Eki Görüntüle 718660
Marvel's Avengers oyununu derhal o listeden kaldır. 😂 Oyunu şu an 571 kişi oynuyor, bahsettimiz isim Avengers. 🤦‍♂️

Ekran Görüntüsü (24).png

Bu indirimde ağırlıklı olarak korku temalı oyunlar indirimde olacak. Benim gibi korku-gerilim temalı oyunları sevenler için güzel indirim :D Resident Evil 7 düşünüyorum veya Dead by Daylight da olabilir. Bakacağız :D

Evet öyleymiş, o halde seni mi kıracağım? :) Kaldırdım bile.
Keşke isminin hakkını veren bir oyun olsaydı da Cyberpunk 2077'yiş beklerken doya doya bir Avengers oyunu oynayabilseydik. Çok yazık ettiler.

Buradan ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz: Steam Sales Countdown & History

Hangi oyunların indirime düşmesini istediğinizi yazabilir misiniz? Ufak bi'sohbet edelim :) Ben şahsen indirimde olan Hentai oyunlarını falan alıp kart düşürüp satmayı planlıyorum.

Not: O oyunları oynamayacağım, yanlış anlaşılmasın :D
Dying Light enhanced edition almak istiyorum, şuan zaten indirimde 30 TL ama hala pahalı bana göre. :D

DMC 5 veya Nier Automata'nın indirime girmesini istiyorum ama pek umudum yok... Muhtemelen RE2 Remake veya The Evil Within alacağım.

Almadığım hentai ve Zup oyunlarını alacağım, kartlardan gelen para ile ufak tefek oyunları alırım herhalde.
Quantic Dream Collection paketini almayı planlıyorum, belki sadece Beyond: Two Souls ve Heavy Rain de alabilirim.

Hades de planlarım arasında, para kalırsa tabii :(
Modlar çok kazanıyor :)

Geri
Yukarı