Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde neler alacaksınız?

Sanırsam bunları alacağım.

Dosya Ekleri

• 1635240380212.png
    1635240380212.png
    694,1 KB · Görüntüleme: 168
Şu an aklımda Outlast, The Forest ve ETS 2 için DLC var. Bir de R6 ve Cyberpunk 2077 alacaktım ama onları Epic Games üzerinden aldım.

Sanırım 27 Ekim'de başlayacak.
2 ya da 3 gün var o zaman. İstediğim oyunlar indirime girerse alırım diye düşünüyorum ama bakalım.

2 gün sonra gelir indirim ama bazı oyunlarda indirim olmaz diye tahmın edıyorum. Ben listemı şimdiden hazırladım :D
Liste hazırlamak daha mantıklı evet. Önceden almayı planladıklarını bir arada görmek ve indirim fiyatına göre karar vermek daha iyi oluyor. Zaten zamanımı geçirebildiğim çok fazla oyun var ancak yeni içerikler de istemiyor değilim.

Liste hazırlamak daha mantıklı evet. Önceden almayı planladıklarını bir arada görmek ve indirim fiyatına göre karar vermek daha iyi oluyor. Zaten zamanımı geçirebildiğim çok fazla oyun var ancak yeni içerikler de istemiyor değilim.

Benim de zaman geçireblieceğim çok oyun var ama bir süre oynadıkça sıkılıyorum artık CS:GO LoL osu vs yenı oyunlara bakmak ıstedım sistemımde kötü olunca bunları alabiliyorum.
@Oğuzhan Necip Şahin aynı sizin gibi düşünüyorum.

Fazla fazla oyunum var ama yeni oyunlar almak istiyorum. Şu CoD Black Ops 1 zombies modunu istiyorum.

Oyunlarım bunlar (ana oyunlar);
Eki Görüntüle 1198735

Sniper elit 3 nasıl bir oyun.

@Oğuzhan Necip Şahin aynı sizin gibi düşünüyorum.

Fazla fazla oyunum var ama yeni oyunlar almak istiyorum. Şu CoD Black Ops 1 zombies modunu istiyorum.

Oyunlarım bunlar (ana oyunlar);
Eki Görüntüle 1198735
Benim de zaman geçireblieceğim çok oyun var ama bir süre oynadıkça sıkılıyorum artık CS:GO LoL osu vs yenı oyunlara bakmak ıstedım sistemımde kötü olunca bunları alabiliyorum.

Sniper elit 3 nasıl bir oyun.
Yeni çıkan bir sürü oyun var halbuki ama hiçbiri bir işe yaramıyor. Eski ve hikayesi sağlam oyunların yerlerini tutmuyorlar. Yeni çıkmış ve nitekim sağlam dediğimiz oyunların fiyatları da malum seviyede. Güzel indirimler olursa iyi bir şey değerlendirmeyi planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı