Steam çalınan hesap nasıl geri alınır?

DandelioN1264

Decapat
Daha fazla  
Bir süredir tatildeydim geldiğim zaman bilgisayarı açtım Steam hesabıma girilmiyordu şifremi unuttum yaptım epostamı istedi epostamı yazınca da epostadan hesabımı bulamadı ardından mailime girdim oradan baktım Steam 12 gün önce bir e-posta atmış biri hesabın e postasını değiştirmiş bu hesabı nasıl geri alırım?

1660829659213.png

Başıma geldi ama epostam değişmiş miydi hatılamıyorum. Şifrem kesin değişmişti. Steam desteğe yazmıştım, 3 5 soru sordular ve yaptığım bir satın alma işleminin dökümanını istemişlerdi. Ardından hesabı geri aldım, VAC banlı bir şekilde...

Başıma geldi ama epostam değişmiş miydi hatılamıyorum. Şifrem kesin değişmişti. Steam desteğe yazmıştım, 3 5 soru sordular ve yaptığım bir satın alma işleminin dökümanını istemişlerdi. Ardından hesabı geri aldım, VAC banlı bir şekilde...
Hesabınızı çalan eleman vicdanlıymış vac banlı geri vermiş.(!)

Hesabınızı çalan eleman vicdanlıymış vac banlı geri vermiş.(!)
Hesabı bir steam CS:GO skin sitesinde kaptırdım. Hesabı geri aldığım zaman hem profil fotoğrafı hem isim değiştirilmişti, çince veyahut japonca artık hangisiyse. 1 haftaya kalmadan VAC ban yedim.
Kimsenin kendi hesabında hile kullanacak kadar gerizekalı olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar, yapmayın lütfen...

Anlamıyorum hesabım çalındı diyorum parolamı değiştirmek için e-posta istiyor ama o hesabın e postasını çalan kişi değiştirmiş zaten nasıl bulucaksın o hesabı nasıl geri alacağım yardım edin

Geri
Yukarı