Steam çizim vitrin yapma çalışmam nasıl?

Terkardan cekım hocam yollıyım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun hocam.

Hocam çok güzel duruyor kız ama neden nefes alırken bir anda şişiyor.

Animasyonların yumuşatılması lazım, geçişler çok sert. Ayrıca, mesela göz kırpma animasyonunda, hiç bekleme süresi konulmamış, art arda göz kırpıyor sürekli.
Göz kırpmanın da iyileştirilmesi lazım, tuhaf duruyor.

Üzerinde çalışman lazım, kendi kendine olacak şeyler değil bunlar. Eğer emek verirsen güzel işler yaparsın.

Hocam çok güzel duruyor kız ama neden nefes alırken bir anda şişiyor.

Nefes alma hocamda anıden bitmesi biraz şişmiş olarak gözüküyor.
Animasyonların yumuşatılması lazım, geçişler çok sert. Ayrıca, mesela göz kırpma animasyonunda, hiç bekleme süresi konulmamış, art arda göz kırpıyor sürekli.

Üzerinde çalışman lazım, kendi kendine olacak şeyler değil bunlar. Eğer emek verirsen güzel işler yaparsın.

Yumuşalkığı tam olarak nasıl yapabilirim?

Bekleme süresi koymadım art arda yaptım.

Yumuşalkığı tam olarak nasıl yapabilirim?
Timelineda graph editorü açıp keyframeler arasındaki grafiklere eğim verirseniz animasyonlarınız yumuşar. Doğru eğimi verirseniz gerçekçi bir görünüm elde edebilirsiniz.
Bekleme süresi koymadım art arda yaptım.
Doğru bir seçim değil. Göz gibi animasyonların arasına bekleme süresi koyman gerek.

Timelineda graph editorü açıp keyframeler arasındaki grafiklere eğim verirseniz animasyonlarınız yumuşar. Doğru eğimi verirseniz gerçekçi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Doğru bir seçim değil. Göz gibi animasyonların arasına bekleme süresi koyman gerek.

Anladım.

Photosoptan anlıyor musunuz hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı