Çözüldü Steam çizim vitrini altındaki sayı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Yapmak istediğim bu +3 yazan kutucuğu kaldırmak. Bazı yabancı tasarımcıların profillerine baktığımda bu kutucuk görünmüyor.

Screenshot_3.png

Çözüm
Hocam emin olmamakla beraber onlar zorunlu gözükecek başka çaresi yok gibi duruyor çünkü her bir vitrinde 2 tane çiziminizi kullanıyorsunuz ve geri kalanı alt tarafta +3 olarak gözüküyor.
Örnek olması açısından bi tasarımcı arkadaşın profili bu.

Çözüm:
Yukarıda attığım örnek profilde, "Öne çıkan çizim vitrini" yani tek parça olanda sayı yazmıyor. Normal vitrinde yani 2 parçalı olanda sayı yazıyor. Çizimleri gizli olmasına rağmen attığım arkadaşta +170 yazıyor.
Özetlersek sayıyı gizlemenin tek yolu öne çıkan çizim vitrini kullanmak.
Çizimleri zaten yeni yaptım ekleyeli 1 saat olmuyor.

Örnek olması açısından bir tasarımcı arkadaşın profili bu.

Sanırım arkadaşın profile detaylı bakınca sorunu buldum. Öne çıkan çizim vitrininde yani tek parça olanda bir sayı yazmıyor ama normal vitrince yani 2 parçalıda sayı yazıyor. Ve bu arkadaşın çizimleri gizli olmasına rağmen +170 yazıyor. Benim profilimdeki tek parça olanda da sayı yazmıyordu.

Deneyin bakalım olumlu olursa yazarsınız buraya.

ben senin ne demek istediğini anladım. şimdi kanka senin steam'ın kaç level. Bu şekilde gözükebilmesi için, belli başlı vitirin levellerini aşman gerekiyor. Mesela attıgın arkadaş 251 level olmuş artık. Kim bilir neler açıktır onda :D

Sen kaç levelsin?
Hocam sorunum çizim vitrini koymak değil. 52 levelım sorunun ondan kaynaklandığını düşünmüyorum.

Deneyin bakalım olumlu olursa yazarsınız buraya.
Şuanda zaten tekli çizim vitrinim var onda sayı yazmıyor.

Bu arada zorunlu demişler ama kaldırmanın yolu var şöyle çizimlerine giriyorsun tek tek profile attıgın çizim hariç hepsini gizli yapıyorsun sana gözüküyor o artı işareti ama profiline girenler görmüyor.

Bu arada zorunlu demişler ama kaldırmanın yolu var şöyle çizimlerine giriyorsun tek tek profile attıgın çizim hariç hepsini gizli yapıyorsun sana gözüküyor o artı işareti ama profiline girenler görmüyor.
Yukarıdaki arkadaşlardan farklı bir şey söylememişsin. Profilde kullandıklarım dışında başka çizimim yok zaten neyi gizliye alıyım hepsini kullanıyorum.

O söylediğiniz taktik sadece 1 vitrin kullanıyorsanız geçerli benim gibi 2 ve daha fazla vitrinlerde işe yaramıyor.

Mesela örnek olarak bir arkadaşımın 2 çizimi var sadece ve tek vitrin kullanıyor onda yazmıyor.

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı