Sürprizbozan Steam Clorthax ipuçlarının cevapları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem2159

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Asus PRIME A320M-K
ASUS GeForce DUAL RTX 3060
XPG Gammix D35 16GB
ADATA Legend 750 500GB
FSP Hyper Pro H3-650 650W 80+ Bronze PSU
Öncelikle selam biraz geç atıyorum şimdiden herkesten özür dilerim.

Soru 1: Ritim getirir zenginlik, teller getirir şöhret ama tel ustalığının getirdiği vergi yüküne dikkat et.
Cevap: Müzik kategorisinde shoot 'em up oyunlarında bulunan "guitar billionaire"

Soru 2: Bir şehir kurdun ve saldın köklerini, fakat şimdi çözebilecek misin küçük yasal çekişmelerini?
Cevap: Şehir kurma kategorisinde sandbox oyunlarında bulunan "custard Castle small claims court"

Soru 3: Tutmasını severiz yemimizi takarız erken saatte avlanırız avlanmak tutkumuzdur.
Cevap: Kontrolcü kategorisinde beyzbol oyunlarında bulunan "bass aint bitin 2022"

Soru 4: Rakiplerini susturmayı başardın belki ama kazançlı eğlence parkın yine de başlamadan bitti.
Cevap: İnşa kategorisinde gerçekçi oyunlarda bulunan "Dead seagull zoo magnate"

Soru 5: Çok bilmiş birinin herkesi düzeltme isteği bir ucube gibidir sana ve arkadaşlarına hep itiraz etme hakkı verir.
Cevap: Basit eğlence kategorisinde kontrolcü uyumlu oyunlarında bulunan "F rankenstein's Monster Edition"

Soru 6: Gerekli değil bir şey yapmak veya bir karar vermek bu pasif macerada tek yapman gereken beklemek.
Cevap: Sözcük ve soru yarışması kategorisinde açık dünya oyunlarında bulunan "ıt's probably fine"

Soru 7: Senin amacın bu diyarda rehberlik etmek kralına oturtmak onu tahtına veya belki de yüz numaraya.
Cevap: Strateji ryo kategorisinde karakter özelleştirme oyunlarından" help the king get to the toilet "

Soru 8: Dehşet, dehşet, ah şu kendini beğenmiş kâşiflerden çektiğimiz hele şuradaki, aralarında en çok eleştirdiğimiz.
Cevap: Macera kategorisinde zombi oyunları türünde bulunan "the consecration of esthme"

Soru 9: Bu sanal nehirde bir tekne gider içinde iki vale ve üç küçük maça kürek çeker.
Cevap: Simülasyon kategorisinde hikaye temelli oyunlarda bulunan "the Pro poker amateur"

Soru 10: Stratejin beni tutmaksa, ağrıtırım karnını. Stratejin beni bırakmaksa, kokuturum etrafını.
Cevap: Taktiksel kategorisinde tarihsel oyunlarda bulunan"hold ın your farts"

Hepsini yaptığınızda yüklediğim fotoğraftaki ödülleri veriyor ve ödüllerin hepsi hareketli.

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-03_074109516.png
    resim_2022-07-03_074109516.png
    205,5 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam exp veriyor mu? Yapıp yapmamakta kararsız kaldım. Veriyorsa leveli bozmamak için yapmayacağım.

10 levelken yaptım 12 levele attı direkt olarak evet XP veriyor.

3. Soruda kategori gerçekcilik olacak,
4. Soruda kategori çifçilik olacak,
5. Soruda kategori aksiyon olacak,
6. Soruda kategori bulmaca birincil şahıs oyunlarında olacak,
7.soru macera ryo da Roguelike oyunlarında olacak,
8. Soru aksiyon da açık dünya oyunlarında olacak,
9.soru kategori aynı ama aile dostu oyunlarda olacak,
10.soru askeri kategorisinde olacak.
Anladığım kadarıyla bu sorular araya karıştırılıyor herkeste farklı olabilir ama belki 3-5 ihtimalli yaptılarsa bu yolları deneyebilirsiniz.

Hocam 4. soruda ki oyunun ismini doğru mu yazdınız? Bir türlü bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı