Steam CoD indirimi

Duende03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Call of Duty oyunlarının indirime girmesini bekliyordum almak için ve yakın zamanda Steam'de indirime girdiler. CoD Modern Warfare 2 ve Black Ops 2 arasında kaldım açıkçası tavsiyeniz varsa çok yardımcı olursunuz. Asıl problem ettiğim şey ise multiplayer oynamak istiyorum ama insanlar serverların öldüğünü söylüyor. Fakat gerçekten uzun bir vakitten beri bu anı bekliyordum bunu duymak beni çok üzdü. Yine de alsam maç bulmada sıkıntı yaşar mıyım? Hala oynayan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ikisi de var açıkcası bo2 nin serverinde taş çatlasa 1000 kişi ancak oluyor belki şu an indirimden dolayı daha çok insan vardır. Benim tavsiyem modern warfare 2 yi alman.

Bende ikisi de var açıkcası bo2 nin serverinde taş çatlasa 1000 kişi ancak oluyor belki şu an indirimden dolayı daha çok insan vardır. Benim tavsiyem modern warfare 2 yi alman.
Öncelikle teşekkür ederim cevapladığın için. Peki modern warfare 2de maç bulmam kolay olur mu?
Bir de çok fazla hile kullanan olduğu söyleniyor bu sıkıntı yaratır mı peki?

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim cevapladığın için. Peki modern warfare 2de maç bulmam kolay olur mu?
Bir de çok fazla hile kullanan olduğu söyleniyor bu sıkıntı yaratır mı peki?
Hile konusunda haklılar. Benim en çok gördüğüm hile seviye hilesi. Seviyesini yükseltip silah açıyor ama oynamayı bilmiyor. Diğer hilelerde elbet sıkar canını. Maç bulursun ama çok değil. Bazen bekliyorsun lobide baya bir bazen de anında buluyor maç. Sonuçta kaç yıllık oyun yani. Oynayan az ama black ops 2 ye göre çok.

Hile konusunda haklılar. Benim en çok gördüğüm hile seviye hilesi. Seviyesini yükseltip silah açıyor ama oynamayı bilmiyor. Diğer hilelerde elbet sıkar canını. Maç bulursun ama çok değil. Bazen bekliyorsun lobide baya bir bazen de anında buluyor maç. Sonuçta kaç yıllık oyun yani. Oynayan az ama black ops 2 ye göre çok.
Çok teşekkür ederim aklımdaki soruları cevapladığınız için, o halde modern warfare 2yi alıyorum sağolun 😊

Geri
Yukarı