Çözüldü Steam çok ucuza satılan random Key'leri nereden alıyorlar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuTaNT

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sitelerde 1.80₺'ye falan satılan random Key'leri gördüm. 1.80₺'ye satıyorlar fakat ne kadar kar ediyorlar yani nereden alıyorlar da bu kadar ucuza satıyorlar?

İnternette var. yaz çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sitelerde 1.80₺'ye falan satılan random Key'leri gördüm. 1.80₺'ye satıyorlar fakat ne kadar kar ediyorlar yani nereden alıyorlar da bu kadar ucuza satıyorlar?

Plati.ru'dan 0.06 USD gibi değerlere alıyorlar hesabını sen yap.

Çözüm
Bu sitelerden alabilirsin.

Kart düşürmek için 0, 50 kuruşa falan random Key'ler var, belki daha pahalıya daha iyi çıkacağını garanti edenler varda. Öyle çok amı şamı oyunlar bekleme derim, iyi şeylerin çıkması çok düşüktür. Bazen çıkan oyunlardaki kartları satarak 0, 50'ye aldığından atıyorum 1, 25 kuruş kar edersin. Site paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama internette ufak bir aratırsan bulursun. Ucuz random Key'den almıştım ben.

Bu sitelerden alabilirsin.
İnternette var. yaz çıkar.
Yanlış anladınız galiba. Adamlar bu random keylerini nasıl 1.80₺'ye satıyorlar diyorum. Yani nasıl bu kadar ucuz generator gibi bir sitemi var acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı