Steam çok yavaş açılıyor

Fenexus

Centipat
Steam bende aşırı yavaşladı. Sorun nedir? Normalde 1-2 sn'de açılıyordu. Şimdi arka planda çalışıyor, 15-20 sn'de zor açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni arayüzden kaynaklı olabilir. Kütüphane ayarlarından, arayüz efektleri vb. kapatabilirsiniz. @agelir3

Eki Görüntüle 465496

Eki Görüntüle 465495

Ayrıca indirme ön belleğini temizlemeyi deneyebilirsin.
Bu işlemden sonra Steam hesabına tekrar giriş yapman gerekmektedir.
indirme önbelleğini silmek oyunları tekrar yüklememizi gerkektirirmi yoksa oyunlar kalırmı

@N4rith İnen oyunlarda sorun çıkarmaz. Ama bir oyunu indirirken yarıda duraklattıysan bunların sıfırlanma ihtimali var. Bu yüzden oyun güncellemeleri vb. tamamlayıp sıfırlayın.

Steam bende aşırı yavaşladı. Sorun nedir? Normalde 1-2 Sn'de açılıyordu. Şimdi arka planda çalışıyor, 15-20 Sn'de zor açılıyor.

2 sene önceki soruna yazıyorum. Ama bende de sorun var. Öncelikle görev çubuğundakini denedim 15 saniye sonra gizli simgelerin olduğu yerde denedim 1 saniye en son ise Steam'in dosya konumundan hiçbir kısayol ikonu kullanmadan bu şekilde ise 7-8 saniye sürdü. Yan, kısayoldan olabilir.

@N4rith İnen oyunlarda sorun çıkarmaz. Ama bir oyunu indirirken yarıda duraklattıysan bunların sıfırlanma ihtimali var. Bu yüzden oyun güncellemeleri vb. tamamlayıp sıfırlayın.
Çok teşekkür ederim
Steam bende aşırı yavaşladı. Sorun nedir? Normalde 1-2 sn'de açılıyordu. Şimdi arka planda çalışıyor, 15-20 sn'de zor açılıyor.
Ben hallettim onu olay görev yöneticisinde. Görev yöneticisinden yüm steam programlarının önceliklerini normale al pc ni yeniden başlat steam i aç sonra pc ne tekrar restart at steam aç öncelikleri steam kendiai belirlediği için birnevi kendi kendini fixleyecek ve öncelikleri tekrar ayarlayacak böylelikle eski hızına dönecek

Geri
Yukarı