Steam CS:GO M4A4 sticker ne kadara satılmalı?

arda2746

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Steam'de 4 dolar degerınde M4A4 Zalım Daimyo buldum. Stıckerler 22 dolar edıyor. Ben sılahı 22 dolara mı satmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Skin üstündeki sticker satış fiyatına etki etmez maalesef. Skinin kendi fiyatına satabilirsiniz. Eğer çok ekstrem bir stickersa yine biraz daha fazla fiyata koyarsınız eğer özellikle sticker arayan alıcılar varsa Steam pazarda sizin skini bulup alabilir ama ya çok uzun sürer ya da hiç satılmaz.

Skin üstündeki sticker satış fiyatına etki etmez maalesef. Skinin kendi fiyatına satabilirsiniz. Eğer çok ekstrem bir stickersa yine biraz daha fazla fiyata koyarsınız eğer özellikle sticker arayan alıcılar varsa Steam pazarda sizin skini bulup alabilir ama ya çok uzun sürer ya da hiç satılmaz.
Etki eder fakat aşırı değerli bir şey olmadıktan sonra anlamı yok. Normal fiyatından 3-4TL daha fazlasına satabilir.

Steam'de stickerlı olup olmasına bakan pek kişi olmaz. Alan kişi en düşük fiyattan alır genelde. Ama ByNoGame, GameSatış gibi sitelerden sticker dolayısıyla biraz daha pahalıya satabilirsiniz.

Şöyle bir örnek vereyim. 1 ay önce AK-47 Seçkin Yapım (Eskimiş) aldım. 11 TL 20 Kuruş gibi bir fiyatı vardı. Üzerinde de Starladder 2019 Berlin çıkartmaları vardı. "dupreeh" "AdreN" "IoweI" ve "rain" O zamanlar her biri 1 TL'ye yakın ediyordu fakat düz, hiçbir çıkartması olmayan AK-47 Seçkin Yapım (Eskimiş)'ler 11,40 gibi bir fiyattan başlıyordu. Yani demem şu ki bazen ne kadar kar gibi gözükse de aslında değerini düşürüyor. Ancak çıkartmalar iyi bir yerdeyse ve silaha yakışıyorsa. Daha fazla para verecek alıcılar bulabilirsiniz. Ancak çok büyük bir kar beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı