Steam CS:GO Prime hesap ne kadara satılır?

neogan

Hectopat
Daha fazla  
Evet soruma geleyim kuzenimin hesabından aile paylaşımı ile Witcher 3 oynamaktan sıkıldım ve kendime Witcher 3 alacağım indirimler geldiğinde ama Witcher 3 almak için CS:GO Prime hesabımı satmam gerekiyor.

Hesabın özellikleri;
CS:GO Prime hesap
Rekabetçi Gold nova 2
Yoldaş Gold nova 4
Emeğimle Prime Hesap'a kastım satacağım kişiye ilk e-posta dahil her şeyi vereceğim ama ne kadara satmalıyım bu hesabı önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet soruma geleyim kuzenimin hesabından aile paylaşımı ile Witcher 3 oynamaktan sıkıldım ve kendime Witcher 3 alacağım indirimler geldiğinde ama Witcher 3 almak için CS:GO Prime hesabımı satmam gerekiyor.

Hesabın özellikleri;
CS:GO Prime hesap
Rekabetçi Gold nova 2
Yoldaş Gold nova 4
Emeğimle Prime Hesap'a kastım satacağım kişiye ilk e-posta dahil her şeyi vereceğim ama ne kadara satmalıyım bu hesabı önerilerinizi bekliyorum.
Forumda felan ilan açın. Alan olmazsa GameSatış'a koyarsınız. Komisyon alıyor ama yapacak bir şey yok.

45-50 TL'ye satıyorlar nova 2 hesapları. Ne kadara satarsınız bilmem.

Hocam hesabın envanteri o kadar değerli değil pek ama kasalar falan hepsini toplayınca 7-8 TL oradan edebiliyor.

Satmak istediğim hesabın Link'i bu gerçekten 45-50 TL eder mi? Yukarıdaki arkadaşlarımız 100 TL eder demiş ama benim acelem var ve indirimlerde direk alacağım 45TL'ye koysam satılır mı mesela direk?
Forumda falan ilan açın. Alan olmazsa GameSatış'a koyarsınız. Komisyon alıyor ama yapacak bir şey yok.

Hocam
GameSatış ve gamemarktr hakkında iyi şeyler duymadım örneğin hesabın tüm bilgilerini verdiğimiz halde (( ilk e-posta vb ilk epostanın şifresi vb dahil)) bu hesabın çalındığı iddiasıyla dava açıyormuş
GameSatış hakkında böyle bir şey duymadım başıma bir şey gelir mi satacağım kişiye telefon numaramı, hesabın ilk epostası vb her şeyi vereceğim satarken.

Geri
Yukarı