Steam' de Oyun Nasıl Satın Alınır ?

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu güne kadar tüm oyunlarımı kutu olarak satın aldım. Ancak artık bunları muhafaza edemiyorum dedim ve dijital oyun servislerine yönelmeye karar verdim. Bu konularla hiç alakam olmadığı için nasıl alacağımı bilmiyorum. Arkadaşlarım bana Steam' i tercih etmemi söylediler. Nasıl oyun satın alacağımı sorduğumda anlatımları kötü olduğu için hiçbir şey almadım. Steam hesabım da bulunmakta. Şimdi ''Oyun nasıl satın alınır ? Mobil olarak TL ile alabilir miyim ? Alabilirsem nasıl alırım ? Hesabıma TL mi yüklemem gerekiyor ? Yüklersem mobil olarak yükleme seçeneğim olur mu ? '' soruları aklımda dolaşıyor. Mobil ödeme ile satın alabileceğim başka bir servis varsa lütfen söyleyin.Oyun satın alma seçeneğim sadece mobil ödeme olduğu için mobil ödeme hakkında bilgilendirirseniz size minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler

Bu videodan yola çıkıp, ödeme seçeneğini PayPal değil de "mobil ödeme" seçerek devam edin. Sonrası zaten sizi yönlendirir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı