Steam Deck Bekleyenlere İyi Haber: Üretim Artıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steam-Deck-Tasinabilir-Oyun-Konsolu-Valve.jpg

Tanıtımından bugüne kadar büyük bir ilgi gören Steam Deck ne yazık ki ülkemizde resmi olarak satılmıyor. Bu taşınabilir konsollardan birisi bize ulaştı ve kutu açılışı yapmıştık. Yani Deck ile ilgili yakında birçok detay sizinle olacak. Bildiğiniz üzere bu konsollara yurt dışında bile ulaşmak zor zira ön siparişle birlikte belirli bir kesim kullanıcıya satış yapılıyor. Valve […]

Devamı: Steam Deck Bekleyenlere İyi Haber: Üretim Artıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Fiyatı donanımına göre çok pahalı. Türkiye'de daha da pahalı olacaktır o yüzden almak bence çok mantıklı değil.

6-7k tutuyor diye biliyorum en az Series S varken almak mantıksız bence.

Hocam Series S olayı farklı bunun olayı farklı bu hem Steam kütüphanesini hem de yanında oynatmayı sağlıyor Xbox ise daha iyi grafiklerle büyük ekranda oynatmayı sağlıyor.

Steam-Deck-Tasinabilir-Oyun-Konsolu-Valve.jpg

Tanıtımından bugüne kadar büyük bir ilgi gören Steam Deck ne yazık ki ülkemizde resmi olarak satılmıyor. Bu taşınabilir konsollardan birisi bize ulaştı ve kutu açılışı yapmıştık. Yani deck ile ilgili yakında birçok detay sizinle olacak. Bildiğiniz üzere bu konsollara yurt dışında bile ulaşmak zor zira ön siparişle birlikte belirli bir kesim kullanıcıya satış yapılıyor. Valve […]

Devamı: Steam Deck Bekleyenlere İyi Haber: Üretim Artıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Türkiye'ye gelmedikten sonra bir anlamı yok. Eğer gelirsede zaten çoğu kişi alamacak.

Hocam Series S olayı farklı bunun olayı farklı bu hem Steam kütüphanesini hem de yanında oynatmayı sağlıyor Xbox ise daha iyi grafiklerle büyük ekranda oynatmayı sağlıyor.

Türkiye'ye gelmedikten sonra bir anlamı yok. Eğer gelirsede zaten çoğu kişi alamacak.

Biliyordum da o fiyatta almanın bence bir mantığı yok Series S varken.

Yeni konular

Geri
Yukarı