Steam Deck için geliştirilen film-oyun

Valve az önce YouTube hesabından "Aperture Desk Job Trailer" adında yeni bir film-oyun duyurusu yayınladı, en azından ben öyle anladım. Sanırım Steam Deck'i kullanmayı öğretmek için yapılmış ama çok uğraşılmamış bir tanıtım oyunu olacak. Açıkçası ne zaman çıkacağını kimse bilmiyor ama oyunun Portal evreninde geçeceği aşina. Aperture'da üretim ve sevkiyat işlerini yönettiğimiz bir oyun. Oyun ücretsiz olacak, tabii Deck alabilirseniz oyuna para vermeyi de pek takmazsınız diye düşünüyorum. Valve, videonun açıklamasında şunları yazıyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aperture Desk Job ile tanışın - Valve'nin yeni Steam Deck'i için yapılmış, mütevazı bir şekilde popüler olan Portal oyunlarının evreninde geçen ücretsiz oynanabilir bir kısa film.

Desk Job, orada yapılmış olan yürüme simülatörleri türünü yeniden tasavvur ediyor ve onları şimşek çakan, endorfin dolu bir dünyaya yerleştiriyor.

İşe başladıkları ilk gün giriş seviyesinde kimse olarak oynuyorsunuz - kalbiniz umut dolu ve bacaklarınız hayallerle dolu, kurumsal merdiveni tırmanmaya hevesli. Ama hayatın başka planları var ve hepsinin içinde sandalyeler var.

Steam Deck'te oynanabilen Desk Job, kulağa geldiği kadar sıkıcı olmamakla birlikte elde taşınır cihazın kontrolleri ve özellikleri arasında size yol gösterir.

Son düzenleme:
Valve, Steam Deck'in tüm özelliklerini keşfetmemizi sağlamak için böyle bir oyun yapmış olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı