Steam Deck ne zaman Türkiye'ye gelir?

EFSOTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir el konsolu almak istiyorum. Nintendo Switch alacaktım ama Steam Deck'i görünceye kadar. Nintendo Switch'de oyunlar çok pahalı, ama Steam Deck'te Steam kütüphanesindeki oyunları oynayabiliyoruz. Hatta galiba Epic Games ve Game Pass bile yükleyebiliyoruz. Ama şu anda Türkiye'de bazı ikinci el sitelerinde 20 bin TL'ye satılıyor. Türkiye'ye ne zaman gelir? Ve tahmini kaç TL olur?

Valve'ın Türkiye pazarına gireceğini sanmam. Önceden belki ihtimal verebilirdim ama paramız bu kadar değer kaybetmişken ihtimal gerçekten düşük.

Yok yani bir 5-10 daha koy laptop al istediğin her işi yap küçük ekranda sadece Steam oyunları oynamak ne kadar iyi.

Bu tür cihazlar eğlencelik yan cihazlar. Yani ''Ya en iyisinden bilgisayara sahibim bir tane de taşınabilir bir şey alayım'' lüksüne sahip olanların alabileceği şeyler. İnsanımız temel ihtiyaçlarını bile zar zor karşılarken kimse laptop parasına Steam Deck almak istemez. Alamaz. O yüzden resmi olarak geleceğini sanmıyorum ama ilk çıktığı zamanlarda sarı sitede ilanını görmüştüm.

Bu tür cihazlar eğlencelik yan cihazlar. Yani "ya en iyisinden bilgisayara sahibim bir tane de taşınabilir bir şey alayım" lüksüne sahip olanların alabileceği şeyler. İnsanımız temel ihtiyaçlarını bile zar zor karşılarken kimse laptop parasına Steam Deck almak istemez. Alamaz. O yüzden resmi olarak geleceğini sanmıyorum ama ilk çıktığı zamanlarda sarı sitede ilanını görmüştüm.

Dolayı yoldan katılıyorum arkadaşın yazdıklarına anca böyle bir şeyi gelir seviyesi yüksek bir yerde yaşayan insan alabilir malumunuz bizim ülke için dezavantajı oldukça fazla.

Yok yani bir 5-10 daha koy laptop al istediğin her işi yap küçük ekranda sadece Steam oyunları oynamak ne kadar iyi.

Hocam hortlatıyorum ama bir hatanız var. Steam Deck'lerde Windows kurulup Windows oyunları da oynanıyor.
Hatta M.2 to PCI Express dönüştürücü takılıp harici ekran kartıyla da kullanıyor (mesela RTX tak kullan).

Yeni konular

Geri
Yukarı