Steam Deck Türkiye'de nereden alınabilir?

kurtbaba

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba gaza gelip Steam Deck almayı kafaya koydum ancak hangi site daha iyi hangi satıcı daha güvenilir hiçbir fikrim yok. Daha önce alanların tavsiyelerine muhtacım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi bana kalirsa bir yurt dışına çık gir yap öyle al. Azerbaycan'da satiliyorsa oradan alabilirsin. Ya da farklı yakin bir yer varsa TR'ye oradan alabilirsin ama bana kalirsa sen git al aga guven olmaz sahibinden satıcısına. Bu ön yargı değil sadece ters kişiye denk geleceğin tutar diye söylüyorum. Hem yurt dışına çıkmış olursun fena mı? Neyse hadi bb.

Merhaba gaza gelip Steam Deck almayı kafaya koydum ancak hangi site daha iyi hangi satıcı daha güvenilir hiçbir fikrim yok. Daha önce alanların tavsiyelerine muhtacım teşekkürler.
Ya sarı site ya letgo ya da trendyol ve hb gibi siteler. Maslesef hepsinde ederinin çok üstüne satıyorlar en iyi seçenek tanıdığa getirtmek ya da kendin yurtdışından almak.

Ankara'da iseniz FlyTechnology bayağı güvenilir. Zaten hem dükkanları var hem internet siteleri hem de ty/hb üzerinde mağazaları vs. Daha önce konsol almıştım hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı