Steam Deck veya ASUS ROG ally alınır mı?

Şu an sadece Vatan'da ön sipariş var.
Fiyatı düşebilir.
Kesin bir şey söylemek için erken.
Ancak ikisi de kazık her türlü.

Tam olarak katılıyorum dostum. Nintendo almak oyun açlığını bastırmak için iyi olabilir ancak konu sahibine bakılırsa PC oyunlarını oynamak istiyor. O yüzden paran varsa ROG sağa sola saçacak paran yoksa Steam Deck. 1-2 sene bekleyebilirsen bekleyip Türkiye'ye resmi olarak geldiklerinde alınabilirler yerel fiyatlandırma ve gençlere oyun konsollarında ÖTV indirimi ile.

Tam olarak katılıyorum dostum. Nintendo almak oyun açlığını bastırmak için iyi olabilir ancak konu sahibine bakılırsa PC oyunlarını oynamak istiyor. O yüzden paran varsa ROG sağa sola saçacak paran yoksa Steam Deck. 1-2 sene bekleyebilirsen bekleyip Türkiye'ye resmi olarak geldiklerinde alınabilirler yerel fiyatlandırma ve gençlere oyun konsollarında ÖTV indirimi ile.
Nintendo oyunlarının fiyatlarından bihabersiniz galiba hem nintendo bu konsollar ile karşılaştırılamaz İos Android nasıl karşılaştırılamıyorsa o da öyle çok farklı alanlar .

Nintendo oyunlarının fiyatlarından bihabersiniz galiba hem Nintendo bu konsollar ile karşılaştırılamaz iOS Android nasıl karşılaştırılamıyorsa o da öyle çok farklı alanlar.

iOS ve Android en çok karşılaştırılması uygun olan iki işletim sistemi benim canım dostum. Zaten eğer bu el konsoluna gireceksen paradan kaçınmayacaksın, lüks bu. Aslanı besleyen yemini gözetmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı