Steam Deck Windows 10 Kurulum Rehberi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steam Deck Windows 10 kurulumu

Bu rehberimizde Steam Deck oyun konsoluna adım adım Windows 10 işletim sistemini nasıl kuracağınızı gösteriyoruz. Hazırsanız başlayalım! 2003 yılında Valve Corporation tarafından hayata geçirilen ve günümüz bilgisayar oyunlarının mimarı olan Steam, gün geçmiyor ki yeni bir özelliği hayata geçirsin. Taşınabilir PC/konsol konseptli Deck’i tasarlayan Valve, cihazı Windows ile uyumlu yapmak için kolları sıvamış durumda. İşlemlere […]

Devamı: Steam Deck Windows 10 Kurulum Rehberi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kesinlikle yapmamanız gereken şeylerden biri.👍

--------------------------

"SteamOS işletim sistemi her oyun platform yazılımına destek sağlamıyor. Örneğin Epic Games, Origin veya EA Destkop Beta gibi gerekli platformların desteğinin zamanla geleceği düşünülse de şu an için mevcut değil."

Lutris uygulaması üstünden 5 dk içinde kurabiliceğiniz şeyler.Lutris uygulamasını uygulama marketinden kurabilirsiniz.

Bu makale sağlıklı olmamış genel olarak , kaldırmanızda fayda var.

@Ali Güngör

Son düzenleme:
1 hafta önceki makalenizde ses sorunları çözüldü diyip bu makalede çözülmedi demeniz komik. Umarım Andrew isimli ya da rumuzlu bir çalışanınız vardır belki de kaynak belirtmediniz sadece 🙄.

SteamOS uyumluluk olmayabilir ama performansı olarak Windows'dan güzel performanslar aldığım oldu.

Örneğin Elden Ring.

Yeni konular

Geri
Yukarı