Steam Desteği Kaç Gün İçerisinde Dönüş Yapar?

pleymes

Decapat
Öncelikle selamlar. Perşembe günü Steam hesabı çalındı ve çalan kişiler telefon numarası ile e-posta adresini değiştirdiler. Ben de Steam desteğe e-posta gönderdim. Onlar da talebiniz alınmıştır şeklinde geri dönüş yaptılar. Ardından çalan kişi eşyalarımı kendi hesabına almasın diye hesabı kilitledim. Şu anda Steam desteğin geri dönüş yapmasını bekliyorum. Ortalama kaç gün içerisinde dönüş yaparlar? Şimdiden çok teşekkürler. İyi akşamlar.

Merak ettim de nasıl çaldırdınız? Paylaşırsanız insanları bilinçlendirirsiniz biz de dikkatli olalım.:)
Benim hesabımı çalan insanlar beraber cs:go oynadığım bir arkadaşımında hesabını çalmış.Bana steam üzerinden bu siteye gir asiimov kazan tarzından bir mesaj geldi.Bende arkadaşım güvenilir biri olduğundan girdim.Ve diğer sitelerde olduğu gibi steam hesabımı girdim ama garip bir şekilde giriş yaparken bayağı bekledim bir terslik olduğunu anladım.Ardından steam uygulamasından giriş bilgileriniz değişmiştir tekrar giriş yapmanız gerek diye bir uyarı geldi.Steam uygulaması kendiliğinden çıkış yaptı.İlginiz için teşekkür ederim.

Noel, Yılbaşı gibi günlerde destek sistemi gecikebilir. Bu Hristiyan ülkelerin genelinde böyledir.
Bu günlerde çalışanların %70 tatil yapar. Normal geri dönüşe göre aksama olursa şaşırmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı