Steam destek ne zaman döner?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Dostlar hesabım çalındı. Adamlara bütün bilgileri verdim, geri alabilir miyim? Ve ne zaman dönerler?

Dostlar hesabım çalındı. Adamlara bütün bilgileri verdim, geri alabilir miyim? Ve ne zaman dönerler?
Elinizde son alışverişinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri varsa destekle iletişime geçmeden bile alabiliyorsunuz. Ben öyle aldım. Şifremi unuttum hesabıma erişemiyorum deyin. Sonrasında Steam size soru soruyor; şu şu tarihte şöyle alışveriş yaptınız bu kartın bilgilerini yazın diye.

Steam destek bu konuda aşırı hızlı, çok beklemezsiniz yani.
Aşırı hızlı falan değil 😄. Bazen 7 bazen 3 günü buluyor, çok şans işi gerçi bu ama baya yoğunluk var.

6-7 ticket açtım, 2 saat içinde geri döndüler hep bana ve hiç bu zaman şaşmadı.
O size şaşmamış işte. Burada olay kanıtlara falan bağlı. Ne kadar az kanıt o kadar fazla zaman.

Elinizde son alışverişinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri varsa destekle iletişime geçmeden bile alabiliyorsunuz. Ben öyle aldım. Şifremi unuttum hesabıma erişemiyorum deyin. Sonrasında Steam size soru soruyor; şu şu tarihte şöyle alışveriş yaptınız bu kartın bilgilerini yazın diye.

Onu bende yaptım fakat olmadı hocam kart aynı kart bir şey yanlış giridim herhalde şimdi desteğe yazdım bekliyorum.

Steam destek bu konuda aşırı hızlı, çok beklemezsiniz yani.

Umarım.

Onu bende yaptım fakat olmadı hocam kart aynı kart bir şey yanlış giridim herhalde şimdi desteğe yazdım bekliyorum.
Kontrol et. Ben de yanlış girmiştim. Sonrasında seni direk mail değiştirme ekranına atıyor.

Geri
Yukarı