Steam destek ne zaman döner?

Son düzenleme:
Onun linkini atabilir misin ben tam bilmiyorumda.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Parolanı unuttuğun için sıfırlamak isteyeceksin. Mailin değiştiği için bu ekran gelecek:
1664458912247.png

Sonrasında hesap adınla arayacaksın.
1664458984768.png

Bu ekran geldikten sonra 2. seçeneği seçeceksin (E-posta adresine erişim sağlayamıyorum). İşte bunlardan sonra senden kart bilgileri isteyecek diye hatırlıyorum.

Parolanı unuttuğun için sıfırlamak isteyeceksin. Mailin değiştiği için bu ekran gelecek:
Eki Görüntüle 1530969

Sonrasında hesap adınla arayacaksın.
Eki Görüntüle 1530975

Bu ekran geldikten sonra 2. seçeneği seçeceksin (e-posta adresine erişim sağlayamıyorum). İşte bunlardan sonra senden kart bilgileri isteyecek diye hatırlıyorum.

Girdiğiniz bilgi işlem kayıtlarımızla eşleşmiyor diyor ama kontrol ediyorum her şey doğru.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-29-16-55-30-947_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-29-16-55-30-947_com.android.chrome.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 19
Buyurun sildim her şeyi.
Steam hesabının bağlı olduğu mail adresine gir. Sana hangi satın almayı soruyorsa onu bul maillerden. Sonra o maildeki fatura adresini aynı şekilde yaz. Kart bilgileri doğru ise fatura adresi yanlış olabilir.

Aslında Steam destekten'de yardım bekleyebilirsin ama hesabındaki itemler falan gitmesin. Herhangi bir oyundan falan ban yiyebilirsin. Ne kadar erken o kadar iyi almışken al.

Steam hesabının bağlı olduğu mail adresine gir. Sana hangi satın almayı soruyorsa onu bul maillerden. Sonra o maildeki fatura adresini aynı şekilde yaz. Kart bilgileri doğru ise fatura adresi yanlış olabilir.

Aslında Steam Destekten'de yardım bekleyebilirsin ama hesabındaki itemler falan gitmesin. Herhangi bir oyundan falan ban yiyebilirsin. Ne kadar erken o kadar iyi almışken al.

Hesabımda item falan yokta hocam desteği beklesem kredi kartı bilgilerimle alabilir miyim?

Her gün hesabım çalındı konuları açılıyor. Steam hesaplarının zafiyetleri mi var? Yoksa kullanıcı hataları sonucunda mı böyle konular açılıyor gerçekten merak ediyorum.
Ben internetten yüklediğim sorunlu dosya yüzünden kaybettim. Tamamen benim dikkatsizliğim. Bazıları daha kötü bu arada. Adam Discord mesajına tıklar tıklamaz kaptırıyor hesabı.

Hesabımda item falan yokta hocam desteği beklesem kredi kartı bilgilerimle alabilir miyim?
Destek senden kanıt ister. Faturalar vb. şeyler. Kredi kartı bilgileri ile ekran görüntüsünü attığın ekrandan alırsın. Sana sorduğu satın alınma tarihindeki faturayı maillerden ara. Şuan bile alabilirsin hesabını baya basit.

Aslında Steam Destekten'de yardım bekleyebilirsin ama hesabındaki itemler falan gitmesin. Herhangi bir oyundan falan ban yiyebilirsin. Ne kadar erken o kadar iyi almışken al.

Faturayı buldum hocam bu sefer de kredi kartını kabul görmüyor.

Geri
Yukarı