Steam Destek yanlış mail adresine cüzdan kodu fotoğrafı atmak

ddddaliberkay

Decapat
Arkadaşlar ben Steam desteğe mesaj attım, eposta adresim kaybolmustu. Yeni PC aldığım için doğrulama kodu epostaya gelecekti, ben de e postamı unuttum diye mesaj attım. Onlar dönüs yaptılar, cüzdan kodunun fotoğrafını istediler ben de Steam'in attı link yerine noreply@steampowered adresine fotoğrafını attım. Attığımı sonradan fark ettim, link üzerinden atmam gerektiğini biraz pinpirikliyim :D Basıma bir şey gelir mi noreply@steampowered attığım için?

Son düzenleyen: Moderatör:
noreply mail adreslerine bakan kimse olmaz. Sorun olacağını sanmıyorum. Herhangi birinin mail kutusuna gitmiyor o mailler genelde sistemsel olarak. Sistem üzerinden otomatik mailler göndermek için kullanılıyor.

Noreply ile başlayan mail adreslerine gönderilen mailler ulaşmaz.
Arkadaşlar ben Steam desteğe mesaj attım, eposta adresim kaybolmustu. Yeni PC aldığım için doğrulama kodu epostaya gelecekti, ben de e postamı unuttum diye mesaj attım. Onlar dönüs yaptılar, cüzdan kodunun fotoğrafını istediler ben de Steam'in attı link yerine noreply@steampowered adresine fotoğrafını attım. Attığımı sonradan fark ettim, link üzerinden atmam gerektiğini biraz pinpirikliyim :D Basıma bir şey gelir mi noreply@steampowered attığım için?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı