Steam dijital kartan bakiye nasıl gönderilir?

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Önceden buradan direkt arkadaşa dijital para gönderiliyordu. Şimdi seçilende ise kredi kartı istiyor, arkadaşım bakiyeyi bana nasıl gönderebilir?

1667340816075.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden buradan direkt arkadaşa dijital para gönderiliyordu. Şimdi seçilende ise kredi kartı istiyor, arkadaşım bakiyeyi bana nasıl gönderebilir?

Eki Görüntüle 1560156

Hocam her zaman kredi kartı ile yapılıyordu bu işlemler arkadaşınız size bakiyesini size ne amaçla gönderecek?

Eki Görüntüle 1560156
Doğrudan bakiye aktarımı söz konusu değil. Ufak komisyonlar olacak şekilde bir skin aldırıp onu trade edebilirsiniz. Trade ettiğiniz skini de topluluk pazarında satarak bakiyenin bir kısmını (pazar komisyonu olmayan kısmını) hesabınıza geçirebilirsiniz. Topluluk pazarı için daha önce hesabınızın 5 dolar harcama yapılmış bir hesap olması da gerekmektedir.

Doğrudan bakiye aktarımı söz konusu değil. Ufak komisyonlar olacak şekilde bir skin aldırıp onu trade edebilirsiniz. Trade ettiğiniz skini de topluluk pazarında satarak bakiyenin bir kısmını (pazar komisyonu olmayan kısmını) hesabınıza geçirebilirsiniz. Topluluk pazarı için daha önce hesabınızın 5 dolar harcama yapılmış bir hesap olması da gerekmektedir.

Hocam trade banının bitmesini bekleyene kadar sokakta dilense zaten o parayı çıkarır.

Hocam trade banının bitmesini bekleyene kadar sokakta dilense zaten o parayı çıkarır.
Pazardan alınan skinlerde trade banı olmaz diye biliyorum yanlış olmasın.

Hocam her zaman kredi kartı ile yapılıyordu bu işlemler arkadaşınız size bakiyesini size ne amaçla gönderecek?

Olduğumuz ülkede birbirimize hediye oyun gönderemiyoruz bana bakiye atıp kendim satın alacağım.

Peki pazarda birbirimiz nasıl bulacağız ufak taktiler var mı.

Olduğumuz ülkede birbirimize hediye oyun gönderemiyoruz bana bakiye atıp kendim satın alacağım.

Peki pazarda birbirimiz nasıl bulacağız ufak taktiler var mı?

Hocam arkadaşınız herhangi bir tutarda CS:GO skini satın alacak ve onun trade yasaklaması var 1 hafta kadar 1 haftanın sonunda o skini size atacak sizde onu satacaksınız ve para size geçmiş olacak ama dikkat edilmesi gereken 2 nokta var birincisi sizin hesabınızda 5 dolar harcanmış olması ikincisi ise alınan skin satılırken Steam komisyon kesiyor yani skinin tam fiyatı hesabınıza geçmiyor bunlara dikkat ederseniz tek çözüm yolu bu gibi duruyor.

Geri
Yukarı