Steam Disk Yazma Hatası Çözümü

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Bu hatayı aldım ve Türkçe anlatımlı bir video ile karşılaşmadığım için çözümünün videosunu çektim.
OBS kullanmaya çok aşina olmadığım için ses bayağı bir kısık çıkmış. Sesi maksimum yapıp izlerseniz daha anlaşılır gelir.
NOT: Ben Windows 10 Pro'da yapıyorum fakat 7 - 8 - 8.1'de de çözümü hemen hemen aynı zaten pencereler arasındaki benzerlikten yaparsınız.
Uzatmayayım buyurun video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba Öncelikle çözümünüz denedim ama faydası olmadı ama şuan çözümünü buldum eğer hala yapamayan arkadaşlar var ise anlatayım öncelikle benim payday 2 oyunum güncellenmiyordu disk yazma hatası veriyordu bende oyunu silip yüklemeyi dendeidm ama bir faydası olmadı ve bende çözümü buldum anatıyorum ilk öncelikle

1 - oyna butonuna basın sonra disk yazma hatası çıktıktan sonra ekranda ki
kutucuktaki E:\rt\steam\steamapps\downloading\218620\assets\all_29.bundle diye bir link vardı bende ve bu adrese gidelim

2- o dosyayı sileim yani benim için "all_29.bundle"

3- oyunu tekrar başlatmayı deniyelim ve yine hata verirse benimkinde verdiği gibi mesela : E:\rt\steam\steamapps\downloading\218620\assets\all_31.bundle bu seferde "all_31.bundle" yi silelim ve oyunu başlatalım

4- bende bu aşamadan sonra oyun sorunzus şekilde günceeleme yapıyor eğer hata alıyorsanız yaptıkalrımızı diğer dosaylaradada yapın bu seferde geçmiyorsa benim bu konuda yapabileceiğim bir şey kalmıor ama istek olursa çözüm bulabilrim

Merhaba Öncelikle çözümünüz denedim ama faydası olmadı ama şuan çözümünü buldum eğer hala yapamayan arkadaşlar var ise anlatayım öncelikle benim payday 2 oyunum güncellenmiyordu disk yazma hatası veriyordu bende oyunu silip yüklemeyi dendeidm ama bir faydası olmadı ve bende çözümü buldum anatıyorum ilk öncelikle

1 - oyna butonuna basın sonra disk yazma hatası çıktıktan sonra ekranda ki
kutucuktaki E:\rt\steam\steamapps\downloading\218620\assets\all_29.bundle diye bir link vardı bende ve bu adrese gidelim

2- o dosyayı sileim yani benim için "all_29.bundle"

3- oyunu tekrar başlatmayı deniyelim ve yine hata verirse benimkinde verdiği gibi mesela : E:\rt\steam\steamapps\downloading\218620\assets\all_31.bundle bu seferde "all_31.bundle" yi silelim ve oyunu başlatalım

4- bende bu aşamadan sonra oyun sorunzus şekilde günceeleme yapıyor eğer hata alıyorsanız yaptıkalrımızı diğer dosaylaradada yapın bu seferde geçmiyorsa benim bu konuda yapabileceiğim bir şey kalmıor ama istek olursa çözüm bulabilrim

Dediğiniz şeyi yaptığımda dosyayı tekrar yüklüyor nasıl yapabilirim? (oyun witcher 3)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı