Steam DLC iadesini oyunun oynanış saatinden dolayı kabul etmiyor

Sparkzz011

Centipat
Daha fazla  
Steamda sevdiğim bir oyunun dlcsini satın aldım. Umduğum gibi değildi ve dlcyi iade talebine koyup oyunu oynamaya devam ettim fakat steam geri dönüş yaptığında oynanış saatinden iade edilemeyeceğini söyledi. Ne yapmam lazım? Bana acilen para lazım.

Steam'de sevdiğim bir oyunun DLC'sini satın aldım. Umduğum gibi değildi ve DLC'yi iade talebine koyup oyunu oynamaya devam ettim fakat Steam geri dönüş yaptığında oynanış saatinden iade edilemeyeceğini söyledi. Ne yapmam lazım? Bana acilen para lazım.

2 saati geçtiyse iade etmen mümkün değil

Geçmiş olsun, yapacak bir şey yok.

Steamda sevdiğim bir oyunun dlcsini satın aldım. Umduğum gibi değildi ve dlcyi iade talebine koyup oyunu oynamaya devam ettim fakat steam geri dönüş yaptığında oynanış saatinden iade edilemeyeceğini söyledi. Ne yapmam lazım? Bana acilen para lazım.

DLC'yi aldıktan sonra oynanış saatinin 2 saat geçmemesi gerekiyordu. Yapacak bir şeyiniz yok.

Steam'de sevdiğim bir oyunun DLC'sini satın aldım. Umduğum gibi değildi ve DLC'yi iade talebine koyup oyunu oynamaya devam ettim fakat Steam geri dönüş yaptığında oynanış saatinden iade edilemeyeceğini söyledi. Ne yapmam lazım? Bana acilen para lazım.

Ben 30 dakika NFS Heat oynadım adamlar EA Play de 5 saat oynadığım için iade kabul etmedi toplamda 5.5 saat olmuş diye. Normalde satın aldıktan sonra 30 dakika oynamıştım. Dlc için hayatta yapmazlar.

Dlc aldıktan sonra 2 saati geçmemen lazımdı. Geçmiş olsun çok pahalı değildir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı