Steam doğrulama kodu gelmiyor

umut055

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Adsız.png

Bu mesaja evet dememe rağmen hiçbir mesaj gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Ben bunun doğrulama için olduğunu sanıyordum başka bir yerden ayar mı yapmak gerek ?
Adsız.png

Böyle bir şey buldum. Basınca yine ileti e-posta adresine gönderildi yazıyor ama gelen bir şey yok.

Güvenlik Durumu kısmına bak üye olmuşsun ama üyeliği tamamlamak için mail adresini doğrulamalısın.
Sen tekrar E-Posta adresini doğrula de mail adresini tekrar kontrol et, spam vs oralara da bak.

Mevcut e-posta adresini başka bir adresle değiştirip daha sonra tekrar mevcut hesaba geçirebilirmiyim o zaman belki gelir. Bu hesabı yeni açmadım çünkü e-posta adresimden belki de silmişimdir hatırlamıyorum, bir kere yollandığı için ikinciyi yollamıyor olabilir ?

Ekleme : Başka bir hesaba geçirdim ve hiçbir sorun olmadan kod geldi şuan da bir sıkıntı yok fakat tekrar gerçek hesabıma geçirmeye çalıştığımda aynı kod gönderildi yazdı yine gelen hiçbir mesaj yok, hotmail hesabımda mı sıkıntı var acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı