Steam donma/kasma sorunu

Makaleler
5
Son birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum, indirme ekranından, kütüphaneme geçmek istediğimde yanıt vermiyor, yanıt alamayınca mağaza ekranına tıklıyorum, bu sefer mouse imlecinde yüklenme işareti beliriyor. Kapatıp tekrar açıyorum hafif kasarak açılıyor bir süre bakmayınca yine aynı şekilde donuyor.

Son zamanlarda fazla oyun indirmeye başladım, o yüzden olabilir mi? Bir de aldığım bir oyunu iade ettim ama bunun bir etkisi olur mu bilmem :D Öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun indirmesi yaparken Steam Ağ ve Diski yüksek derecede kullanabilir. Bu sırada Bilgisayarın takılması normaldir.
Ama indirme yapmadığınız zamanlarda takılma var ise Steam Internet tarayıcı çerezlerini ve ön belleğini temizleyebilirsin.
Screenshot_2.png
Sistem bakım yönergelerini uygulayabilirsin.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Son birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum, indirme ekranından, kütüphaneme geçmek istediğimde yanıt vermiyor, yanıt alamayınca mağaza ekranına tıklıyorum, bu sefer mouse imlecinde yüklenme işareti beliriyor. Kapatıp tekrar açıyorum hafif kasarak açılıyor bir süre bakmayınca yine aynı şekilde donuyor.

Son zamanlarda fazla oyun indirmeye başladım, o yüzden olabilir mi? Bir de aldığım bir oyunu iade ettim ama bunun bir etkisi olur mu bilmem :D Öneriniz nedir?
Aynı sorunu bende aldım.Ben format attıkdan sonra steami yükledim ve yedeklediğim oyunları geri yükledim kasma,donma ve yanıt vermiyor sorununu aldım ama benim çözümüm;
1-Steamın her dosyasını sil.
2-Geri yükle ve oyunların yedeklerini yükleme.

Geri
Yukarı