Çözüldü Steam Ekran Görüntüleri Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Öncelikle merhaba.
Bugün Steam görevlerinde ekran görüntüsü almak olduğunu gördüm ve gidip yapayım dedim. Ama ekran görüntüsü aldıktan sonra Steam hesabıma gelmiyorlar. Oyun dosyalarından buluyorum fotoğrafları ama profilimde sergilemem için Steam'e gelmesi gerek. Bu bilgisayarda 3 Steam hesabı kullanıldı yani onla alakalı olabilir mi, aklıma sadece o geldi? Ne yapmalıyım?

Çözüm
Steam'e gir sol üstte görünüm yazıyor ona bas ekran görüntülerine gel seçip, yükleye bas.
Öncelikle merhaba.
Bugün Steam görevlerinde ekran görüntüsü almak olduğunu gördüm ve gidip yapayım dedim. Ama ekran görüntüsü aldıktan sonra Steam hesabıma gelmiyorlar. Oyun dosyalarından buluyorum fotoğrafları ama profilimde sergilemem için Steam'e gelmesi gerek. Bu bilgisayarda 3 Steam hesabı kullanıldı yani onla alakalı olabilir mi, aklıma sadece o geldi? Ne yapmalıyım?

Kütüphaneden görseli çektiğiniz oyuna tıklayın orada olacaktır büyük ihtimal.

Kütüphaneden görseli çektiğiniz oyuna tıklayın orada olacaktır büyük ihtimal.

Hocam yok orada.

1620122487874.png

Acaba diğer Steam hesaplarına mı kaydoluyor?

Öncelikle merhaba.
Yüklemeniz için oyunda shift+tab yapıp ekran görüntüleri bölümünden yüklemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı