Steam Envanterden Eşya Silmek

TheRattata

Hectopat
Merhaba arkadaşlar

1) Benim Steam hesabımda H1Z1 oyunundan gelen 2 eşya var. Takasa ve satışa kapalı. Ben oyunu iade ettiğim için envanterimde gözükmesini istemiyorum bu eşyaların. Bunları nasıl yok edebilirim?

2) Aynı şekilde Payday 2 oyunundan düşen 3 kasa ve 3 drill var. Bunlarda takasa ve satışa kapalı ve yok etmek istiyorum. Kasaları açabiliyor muyum? Açıp satmayı denedim ama nasıl açacağımı bulamadım.

Bu eşyaları ben yok etmek istiyorum. Var mıdır bir yolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu biraz hortladı gibi oldu ama benimde şuan kafama taktığım olay. Sağ olsun Daybreak ekibi oyunun just survivor sürümünü rafa kaldırdı bende zaten PUBG ve Fortnite oynadığım için Battle royal sürümünü artık oynamıyorum diye oyunu komple kütüphaneden sildim sırf envantere girince karşıma çıkmasın diye. Hâlâ envanterde gözüküyor sinirim bozuldu.

Konu biraz hortladı gibi oldu ama benimde şuan kafama taktığım olay. Sağ olsun Daybreak ekibi oyunun just survivor sürümünü rafa kaldırdı bende zaten PUBG ve Fortnite oynadığım için Battle royal sürümünü artık oynamıyorum diye oyunu komple kütüphaneden sildim sırf envantere girince karşıma çıkmasın diye. Hâlâ envanterde gözüküyor sinirim bozuldu.

Bende bu sorun ile karşılaştım fakat internet üzerinde kesin bir çözüme denk gelmedim. Sonrasında
Steam Destek İle İletişime Geçip durumu onlara aktardım ve belirttiğim kalıcı ve pazarlanamaz itemleri hesabımda sildiler.
Şöyle de bir tavsiye verebilirim. Destek ile türkçe iletişime geçerseniz 3-4 gün içinde çevap verebiliyorlar, ingilizce iletişime geçerseniz de gün içinde geri dönüş alabiliyorsunuz.

Konuyu hortlatmış oldum bende ama zamanında TF2'de başarım hilesi yapmıştım eşyalar eklendi onları silmem lazım ticket atsam hesabımı banlarlar mı diye düşünüyorum TF2'de 29 saat var. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı