Steam envanterimdeki CS:GO skinlerim pazarda benden onaysız satıldı

Ali Cafer

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Telefonuma gelen mail ile haberim oldu skinlerimin satıldığından. Olaydan sonra şifremi değiştirdim fakat 2 hafta sonra tekrar birkaç skinim benden habersiz pazarda satıldı. Ben de e postayla şifreyi tekrar değiştirdim. Şimdi tekrar akin almaya çekiniyorum acaba yine böyle bir olay olur mu diye. Bu arafa Steam Guard'ım da açıktı hep. Sizce ne yapmalıyım?

Shared_secret_key'in çalınmış. Şifre değiştirsen bile kurtulamazsın.

Steam Guard'ını kaldır. Sonra tekrar kur.
Sen yine iyi güzel kardeşim o kadar dandik sistemleri var ki takas gönderdiğim kişiye gittiğini SS alıyorum aradan 1 saat sonra başka birine gitti diye gösteriyor ssimi gösteriyorum her şeyiyle anlatıyorum yine yok Steam'e güven olmaz bıçağımı yedi boşu boşuna.
Eğer başka bir siteye girdiysen ve senin web api'ni çaldılarsa bunu yapmak aşırı kolay bir şey. Sen tam trade gönderirken adam senin trade attığın kişinin profili kopyalayıp ona atıyor trade asıl istediğin kişi yerine sen de onaylarken bakıyorsun pp filan aynı. Kabul ediyorsun. Adam cepliyor skinleri. Botlar yapıyor bunu.

Sen yine iyi güzel kardeşim o kadar dandik sistemleri var ki takas gönderdiğim kişiye gittiğini SS alıyorum aradan 1 saat sonra başka birine gitti diye gösteriyor ssimi gösteriyorum her şeyiyle anlatıyorum yine yok Steam'e güven olmaz bıçağımı yedi boşu boşuna.

Steam'de sorun yok abi sen gidip şüpheli siteye girmişsin, bana da dediğinin tam aynısı oldu eşyamı çaldı adam. Üstte yazanları yaptım, olay çözüldü.

Hayır imkansız
Hayır imkansız
CS GO Envanteri / pazarı satarken onay almak için belirli alt limit bulunur
bu ortalama 10 TL üstü skinler için onay ister sadece
300 tl üstü skinlerim satıldı ve onaylama istemedi bile. Ama şu var satılan itemler normalde pahalı olmasına rağmen çok ucuz fiyata pazara koyulmuştu. 300 tl lik awp yi 8 tl ye pazara koymuştu "adam"
Shared_secret_key'in çalınmış. Şifre değiştirsen bile kurtulamazsın.

Steam Guard'ını kaldır. Sonra tekrar kur.

Eğer başka bir siteye girdiysen ve senin web api'ni çaldılarsa bunu yapmak aşırı kolay bir şey. Sen tam trade gönderirken adam senin trade attığın kişinin profili kopyalayıp ona atıyor trade asıl istediğin kişi yerine sen de onaylarken bakıyorsun pp filan aynı. Kabul ediyorsun. Adam cepliyor skinleri. Botlar yapıyor bunu.
Dediğinizi yaptım. Umarım bi daha böyle bi olay olmaz:/
Bi sorum vardı. Dediğiniz key i nasıl çalabiliyorlar?

Son düzenleme:
Telefonuma gelen mail ile haberim oldu skinlerimin satıldığından. Olaydan sonra şifremi değiştirdim fakat 2 hafta sonra tekrar birkaç skinim benden habersiz pazarda satıldı. Ben de e postayla şifreyi tekrar değiştirdim. Şimdi tekrar akin almaya çekiniyorum acaba yine böyle bir olay olur mu diye. Bu arafa Steam Guard'ım da açıktı hep. Sizce ne yapmalıyım?

Steam API key ini değiştir. Eğer skin sitelerine Steam hesabınla girdiysen API key ine erişip takas satım falan yapılabiliyor.

Geri
Yukarı