Satılık Steam, Epic Games ve Origin Hesapları

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
- CS:GO
- ETS 2
- Ball 3D Soccer Online
- Dead by Daylight
- Portal 2
- Grimm
- The Descendant
- PES 2020 Lite (Ücretsiz Sürüm)

=> Gerekli 5 dolar harcama yapıldı. Hesap 3-4 seviye arasında bir yerde.
1599823808158.png

CS:GO Envanteri:
1599709029367.png
1599709029493.png
1599709142560.png
- GTA V Premium
- Fortinite
- Farming Simulator 19
- Gods Trigger
- Enter The Gungeon
- ARK Survival Evolved
- Sid Meier's Civilization VI

1597957042028.png
- Fifa 2020 Standart Edition

Ayrı ayrı hesap satışı yoktur. Hesaplar Origin hesabının mail adresine devredilip verilecektir.
Fiyat => 200 TL

Son düzenleme:
Steam hesabının durumu aktif mi? Yani takas yapabilir; Pazardan eşya alabilir durumda mı?
Yoksa $5 harcamak mı gerekiyor?
1597988295383.png

Buna benzer bir yazı var mı? Steam Pazar altında.

Epic'e ihtiyacım yok. Steam hesabı için ilk mailide yanında verme imkanınız var mı? Steam profil linkinizi atarsanız sizi arkadaş ekliyeyim konuşalım oradan.
Hocam mail adresi şahsi mail adresim. İstediğiniz mail adresine devir yoluyla bırakacağım.

Son düzenleme:
Bu Steam hesaplarının çalıntı olup olmadığını nasıl anlarız? Sadece bir soru.
Bu konuda fikrim yok. Ancak hesap kendi hesabım.

Dipnot: Geçmiş e-postaları silmişim. Herhangi bir kanıt bırakamıyorum. Ama hesap bana ait. (Hesapta iki faktörlü doğrulama başından beri açık. Hesaba girerken mail adresine gelen şifre ile giriyorum.)

Son düzenleme:
Çok pahalı, kimse almaz ki onu. Ben ETS 2'yi 3 liraya almıştım, CS zaten bedava. Steam hesabını en kötü 5 liraya satsanız, Epic hesabının çoğu da bedavaya verilmiş oyunlar. Herkesde olduğuna eminim o oyunların. FS19 da 60 TL etse, geri kalanları da eklesek Epic hesabı 70 eder. Steam ve Epic hesabını en fazla toplam 80'e satabilirsiniz.
Hesap Prime ve madalya mevcut bundan dolayı alıcısı oluyor(Ben madalya fetişim var:) ). Arkadaş ilk maili verse bu fiyata kolayca satabilir. Diğer türlü satması zor.

Hesap Prime ve madalya mevcut bundan dolayı alıcısı oluyor(Ben madalya fetişim var:) ). Arkadaş ilk maili verse bu fiyata kolayca satabilir. Diğer türlü satması zor.
Hocam dediğim gibi ilk mail kişisel mail adresim. Üniversite mail ağım onda. Pek çok alışveriş sitesi hesabım yine onda. Kişisel mail adresim. İstenen e-posta adresine sorunsuz devrederim. Eğer ilk mail gerektirecek bir durum olursa yine seve seve yardımcı olurum.

Dipnot: Bu aralar çok fazla kick yiyorum rekabetçi maçlarda. Uzun zamandır oynamadım oyunu. Kötü oynadığım için de sürekli kick yiyorum. Hesapta güncel olarak 5 gün rekabetçi ban var. Ban açılınca altın nova 3 kuzenime vereceğim benim yerime Rank kasması için.

Geri
Yukarı