Steam Eşyaları Kayboldu ve Geri Verilmiyor

frankdex

Hectopat
Daha fazla  
Kırık Diş Operasyonu'nu farklı hesaplardan yapıp eşyaları ana hesabıma atıyordum. 11 Nisan tarihinde 3 tane yan hesabımdaki eşyaların takas yasağı bitti ve ana hesabıma yolladım. Sanırım yoğunluktan dolayı takaslar gerçekleştirilemedi. Ancak buna rağmen eşyalar, normalde bulunduğu hesaptan da silindi.

Ticket attığımda ise "Şu an eylemi denemeye devam etmeniz veya sunucuların meşgul olmadığı zamanı beklemeniz iyi olabilir." gibi alakasız bir cevap verdiler. Yaklaşık 800 TL'lik eşya kayboldu, alternatif bir çözüm yolu aklına gelen var mı?

cs.png

Kırık Diş Operasyonu'nu farklı hesaplardan yapıp eşyaları ana hesabıma atıyordum. 11 Nisan tarihinde 3 tane yan hesabımdaki eşyaların takas yasağı bitti ve ana hesabıma yolladım. Sanırım yoğunluktan dolayı takaslar gerçekleştirilemedi. Ancak buna rağmen eşyalar, normalde bulunduğu hesaptan da silindi.

Ticket attığımda ise "Şu an eylemi denemeye devam etmeniz veya sunucuların meşgul olmadığı zamanı beklemeniz iyi olabilir." gibi alakasız bir cevap verdiler. Yaklaşık 800 TL'lik eşya kayboldu, alternatif bir çözüm yolu aklına gelen var mı?

Eki Görüntüle 981811
Benim de bir skinim kaybolmuştu ve 2 gün sonra geri geldi. Şu aralar çok yoğunluk olduğundan normal böyle şeyler. Beklemekten başka çare yok.

Bahsedilen Steam hesaplarının hepsinde mobile guard aktif mi? Değilse arkadaşlık süreleri ne kadar?

Sormamın sebebi, bir ihtimal takaslar beklemeye alınmıştır diye.

Evet hepsinde mobil steam guard aktif, takas bekleme süreleri yok. Geçmiş takas tekliflerinde takas iptal oldu olarak gözüküyor. Ve mesela 50 tane eşya yolladıysam örnek veriyorum 10 tanesi envanterimde ama 40 tanesi ortada yok.
14 gün oldu, hala geri verilmedi. Steam ciddi ciddi çöktü herhalde eşyalarıma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı