Steam ETS 2 Güncelleme Her Seferinde 0'dan Başlıyor

Hayattansoğuduk

Centipat
Arkadaşlar gecen Truckers MP'ye giriyordum sürüm hatası aldım baktım güncelleniyor güncellemeyi geri cekmek icin bir önceki sürüme aldım o sırada 200 MB güncelleme vardi bir anda 6 GB ya çıktı sonra onu da iptal etmek istedim. Gördüğünüz gibi 15 GB oldu tamam dedim bari indireyim. 10 GB'si indi bende sıkıldım başka oyun girmek istedim. O sırada duraklatıldı devam ettirmek istedim. Tıkladım en başa aldı kafayı yiyeceğim artık dün de 5 GB'de duraklatmıştım. Sürekli başa atıyor bir kere ben neden 15 GB dosya indiriyorum böyle bir güncelleme bile yok ki boş yere bir şeyler indiryorum, oyun kafayı yedi.

Dosya Ekleri

• 37F306A9-2E7B-4B5F-AFA5-6064D7216703.jpeg
    37F306A9-2E7B-4B5F-AFA5-6064D7216703.jpeg
    193,6 KB · Görüntüleme: 28
Hocam onu ben de biliyorum her türlü 15 GB yüklemiş oluyorum gereksiz yere şu an benim anlatmak istediğim 15 GB yüklenecek bir dosya yok oyun gereksiz yere yüklüyor yani şu an 15 GB dosya yüklemem gerek böyle bir güncelleme yok çünkü.
Hayır gereksiz yere yüklemiyor, güncelleme geldiğinde her oyunda böyle oluyor. Anladığım kadarıyla bir problem de yok, keyfi olarak durduruyorsun.

Hayır gereksiz yere yüklemiyor, güncelleme geldiğinde her oyunda böyle oluyor. Anladığım kadarıyla bir problem de yok, keyfi olarak durduruyorsun.

Hocam anlamiyorsunuz beni, ETS 2'ye bakin isterseniz, 15 GB bir güncellememi gelmiş, en başta yazdığımı okursanız normalde 200 MB di daha sonra sürüm değiştirince 6 ya, ardından geri alınca 15 GB cıktı dedim, oyunun kendisi zaten 15 GB, ne güncellemsi 15 GB'lik? Biraz mantikli olalim, keyfi olarak durdursam ne farkı var yerinden de devam etmiyor baştan alıyor, konuyla ne alakası var? Boş yeremi koymuşlar duraklat yazısını iptal et yazmıyor sonuçta duraklat yazıyor 🤨

Hocam anlamiyorsunuz beni, ETS 2'ye bakin isterseniz, 15 GB bir güncellememi gelmiş, en başta yazdığımı okursanız normalde 200 MB di daha sonra sürüm değiştirince 6 ya, ardından geri alınca 15 GB cıktı dedim, oyunun kendisi zaten 15 GB, ne güncellemsi 15 GB'lik? Biraz mantikli olalim, keyfi olarak durdursam ne farkı var yerinden de devam etmiyor baştan alıyor, konuyla ne alakası var? Boş yeremi koymuşlar duraklat yazısını iptal et yazmıyor sonuçta duraklat yazıyor 🤨
Baştan alması normal bir şey. Çok istiyorsan oynamazsın olur biter. Başka türlü de açamazsın oyunu 15 GB tamamlamadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı