Steam, FIFA 21 iadesinde" satın alma işlemi şu an bekleme de" ne demek?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
FIFA 21'i iade ettim. Satın alma işlemi şu an bekleme de diyor ilk defa böyle bir yazı geldi bana. Bayağı bir iade yaptım ama böyle yazı gelmedi. Ne anlama geliyor tam olarak? (oyun kütüphaneden kalkmış.)

45.png

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 21'i iade ettim. Satın alma işlemi şu an bekleme de diyor ilk defa böyle bir yazı geldi bana. Bayağı bir iade yaptım ama böyle yazı gelmedi. Ne anlama geliyor tam olarak? (oyun kütüphaneden kalkmış.)

Eki Görüntüle 1396778

İade işlemin tamamlanmadı diyor onay verince gelir paran sistem yoğunluğu yüzünden.

Yani kısaca diyor ki hocam, sen "hesabında FIFA 2021 bulunana FIFA 2022 alırken indirim var" kampanyasını kullanmak için gittin FIFA 2021 aldın. Sonra ucuza FIFA 2022'yi aldın. Daha sonra kopernik pizzası'nın promosyonunu yiyen Recep İvedik misali kampanyadan faydalanıp, FIFA 2021'i de iade etmeye çalışıyorsun.

Steam böyle küçük hesapların kovalanacağını öngöremediğinden sistemlerinde tıkanma olmuştur, birçok kullanıcı var bu şekilde yapan, bir süre sonra iadeleri geçmiş bazılarının. Ne diyelim, afiyet olsun. :)

Eki Görüntüle 1396778
Bankanızla alakalı. Kısa sürede geçer ama hangi banka olduğuna bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı