Steam fiyatları artıyor

Oyun fiyatları konusunda son kalede yavaştan yıkılmaya başladı. 39 TL olan Euro Truck 2 an itibarıyla 149 TL oldu.
E
ski oyunlardan olan Crazy Taxi bile 110 TL,
Arma 3 169 TL,
It Takes Two 399,99 TL,
Rust 208 TL,
Dying Light 2: Stay human 349 TL,
The Elder Scrolls v Skyrim 199 TL,
No man's sky 210 TL,
Hitman 3 299 TL,
Days Gone 329 TL,
Assassin's creed® Odyssey 269 TL,
Assassin's creed® Origins 269 TL,
Sniper Elite 5 549 TL,
Fallout 4 109 TL,

Böyle devam eder ise artık hiç kimse oyun satın almayıp Torrent'e yönelenecek.

İnanmayanlar Steam'den bakabilir.

Umarım satıcı kaynaklı bir yükselmedir. Eğer Steam tarafı yükselttiyse daha oyun alamayız.

Hiç kimse: Türkler.
Yalnız böyle giderse oyunu bırakın 2-3 seneye eskiyen sistemi yenileyemeyecek haliyle zaten oyun alsa da oynayamayacağız. Gerçi iş oyun oyunamaya gelene kadar...
Aralık, Ocak ve Şubat ayında sistem topladım. Hep parça parça aldım ve 1400 TL aldığım anakartın fiyatını 2400 TL olduğunu, 1040 TL'ye aldığım (650W PSU) kasayı 2100 TL olduğunu gördüm.

Umarım satıcı kaynaklı bir yükselmedir. Eğer Steam tarafı yükselttiyse daha oyun alamayız.

Steam kaynaklı olsa tüm oyunlarda olurdu. Diğer oyunlarda baktığım kadarıyla yarısında çok çok az zam gelmişti ve geri kalanında ise aynı fiyatda devam ediyordu. Euro Truck için DLC alacak iken zamlandığını görmek üzdü
Çok büyük ihtimal satıcı tarafı çünkü yerel fiyatlandırma var ve bildiğim kadarıyla hala 2.5 dolar.
Valla 2,5 TL kurunun çok fazla süreceğini sanmıyorum.

Steam kaynaklı olsa tüm oyunlarda olurdu. Diğer oyunlarda baktığım kadarıyla yarısında çok çok az zam gelmişti ve geri kalanında ise aynı fiyatda devam ediyordu. Euro Truck için DLC alacak iken zamlandığını görmek üzdü.

Vallahi 2,5 TL kurunun çok fazla süreceğini sanmıyorum.

Çok büyük ihtimal Steam dengeleri bir değiştirecek artık bir sonraki indirmlerde ne olacağını göreceğiz.

Aralık, Ocak ve Şubat ayında sistem topladım. Hep parça parça aldım ve 1400 TL aldığım anakartın fiyatını 2400 TL olduğunu, 1040 TL'ye aldığım (650W PSU) kasayı 2100 TL olduğunu gördüm.
Yahu bırakın ithal ürünleri. 15 gün önce 40 liraya aldığı(m)nız çay 65-70 lira. Steam yine iyi fiyat arttırıyor. Nominal döviz kurundan fiyatları güncellese Steam'ı açmaya korkar insan. 16

Geri
Yukarı