Steam fiyatları artıyor

Oyun fiyatları konusunda son kalede yavaştan yıkılmaya başladı. 39 TL olan Euro Truck 2 an itibarıyla 149 TL oldu.
E
ski oyunlardan olan Crazy Taxi bile 110 TL,
Arma 3 169 TL,
It Takes Two 399,99 TL,
Rust 208 TL,
Dying Light 2: Stay human 349 TL,
The Elder Scrolls v Skyrim 199 TL,
No man's sky 210 TL,
Hitman 3 299 TL,
Days Gone 329 TL,
Assassin's creed® Odyssey 269 TL,
Assassin's creed® Origins 269 TL,
Sniper Elite 5 549 TL,
Fallout 4 109 TL,

Böyle devam eder ise artık hiç kimse oyun satın almayıp Torrent'e yönelenecek.

İnanmayanlar Steam'den bakabilir.

Ucuz ne kaldı ki.

Tam da PC'yi satıp oyun oynamayı bırakacağım zamana denk geldi waow! Durumumuz cidden vahim. Dün ETS 2'nin zamını gördükten sonra bile yuh demiştim bakalım şimdi ne olacak?

Lanet olsun ya. İnsan yaz indirimini bekler. ETS 2'de Iberia DLC'sini alamayacağım artık.

Evvelki ay da 419₺ etiketli EA Games oyunları 599₺ olmuştu. Mass Effect Legendary Edition bekliyordum.

Geri kalan oyunlardan Hitman 3 ve Sniper Elite 5 için değişiklik göremedim. Zaten bu fiyattaydı diye hatırlıyorum.

Steam kuru 2 sabit diyosunuz abartmayın yıllardır Steam kuru 4-5'den hesaplanıyor, eğer 2 olsaydı 60 dolarlık oyun en fazla 160-200 TL arası olurdu...

Oyun fiyatları konusunda son kalede yavaştan yıkılmaya başladı. 39 TL olan Euro Truck 2 an itibarıyla 149 TL oldu.
E
ski oyunlardan olan Crazy Taxi bile 110 TL,
Arma 3 169 TL,
It Takes Two 399,99 TL,
Rust 208 TL,
Dying Light 2: Stay Human 349 TL,
The Elder Scrolls V Skyrim 199 TL,
No Man's Sky 210 TL,
Hitman 3 299 TL,
Days Gone 329 TL,
Assassin's Creed® Odyssey 269 TL,
Assassin's Creed® Origins 269 TL,
Sniper Elite 5 549 TL,
Fallout 4 109 TL,

Böyle devam eder ise artık hiç kimse oyun satın almayıp Torrent'e yönelenecek.

İnanmayanlar Steam'den bakabilir.
Şaka olmalı. ETS 2 nasıl 149!

ETS gibi milyonlarca satılan oyunların fiyatının arttırılmasını normal görenler ciddiler mi yoksa şaka mı yapıyorlar? Dolar artıyor tamam da bu oyun seneler önce yapılmış bitmiş bir oyun. Şu anda DLC için çalışmak bir oyun için çalışmaktan daha kolay. ETS öyle bir oyun ki hayatında bilgisayar oyunu oynamamış ve çoğu zaman ben çok oynuyorum diye oyun oynamamdan rahatsız olan sözlüme bile ETS2 aldık. Sağdan soldan görmüş oynayalım dedi. ETS2 resmen Steam hesabı kurulur kurulmaz alınan, oynanmayacaksa bile hesapta dursun diye indirimde sepete eklenen bir oyun. Ee, 150 lira olsa alınır mı? İndirimde 10 lira oluyor bu oyun hala zamları normalleştirmeye çalışıyorsunuz yok dolardı yok euroydu. Tamam dolar euro yükseliyor da bu zamlar da normal değil.

Geri
Yukarı